Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy telekomos?

Gyula22 kérdése:

Mennyit keres egy telekomos?

Figyelt kérdés
Arra gondolok aki autóval jön és telepíti a szolgáltatást ? Nem a szuperszervízes.

2015. dec. 19. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem valamilyen teljesítményarányos bére lehet.

Alapbér + bekötés után X Ft.

Szerintem ők nem is Telekomosok, hanem alvállalkozók..

2015. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Apukám ott dolgozik már kb 30 éve, alapbér van + szerződéskötés utáni járulék. Fél éve még havi 200 körül hozott haza seniorként (tehát egy kezdő jóval kevesebbet kap), de mostanában 130 körül kap kézhez, ami eléggé nevetséges, ahhoz képest, hogy szerintem hónapok óta nem volt olyan hétvége, amikor ne dolgozott volna és erre még plusz illetményt sem kap, mert csak simán kicserélik a hétköznapokkal. Tehát megy szombat-vasárnap, helyette mondjuk hétfőn-kedden szabadnapja van... hogy véletlenül se lehessen a családjával. Régen bezzeg erre emelt órabére volt, mint mindenhol máshol.

Már régóta mondja, hogy a Telekom csak kizsigereli a dolgozóit.

2015. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak FYI még a MATÁV sem létezett 30 éve, nem, hogy a telekom (ami még 10 éves sincs).
2015. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig van neki egy ilyene:

[link]


Gondolom a Matávnak is volt elődcége. (kicsit módosítottam a képet a 40-es számnál is, mert tükröződött a név)


Amúgy valóban egyre több helyen alvállalkozók veszik át a munkájukat és folyamatosan építenek le, ráadásul egyre több munka jut egy emberre. Emlékszem még régen ketten jártak egy autóval, a fejükbe is verték, hogy egyedül sose másszanak fel létrára (telefonvezeték)... apám azóta ezen röhög, hogy nem is tudna most dolgozni ha ezt betartja :D


Amúgy én is Telekom cégen belül dolgozok, nem igazán fizetik agyon az embereket.

2015. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!