Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vannak olyan antikváriumok...

Hol vannak olyan antikváriumok, ahol fizetnek ha könyveimet nekik adom? (Budapesten)

Figyelt kérdés
Szükségem lenne 30ezer Ftra a sport miatt, a szüleimet nem akarom még ezzel is terhelni, sokat tanulok így a dolgozás kizárva. Van valami ötlet amivel össze tudom szedni a pénzt?
2010. márc. 24. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A Múzeum körúton egymás hegyén hátán vannak antikváriumok, úgy tudom, vásárolnak könyveket. Persze attól is függ, milyen könyvet viszel.
2010. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb antikváriumban fizetnek a könyvekért...

De nem sokat.Illetve attól függ,hogy milyen könyveket,és milyen állapotban viszed..

De miért nem próbálod meg eladni a vaterán vagy a teszveszen??

Én rendszeresen veszek könyveket(gyűjtő vagyok) így nagyjából tudom,hogy melyek azok a könyvek amit szívesen átvesznek...)Pl: ha van szótárad azért fizetnek,bár nem sokat..de az auchanos szótárakat felejtsd el mert azzal nem foglalkoznak.

2010. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
krimiket, amiket kb egy éve vettem 2500-3000 Tt-ért. csak egyszer olvastam el őket jó állapotban vannak
2010. márc. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!