Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak olyan foglalkozások,...

Vannak olyan foglalkozások, ahol nem szükséges a reál tantárgyak magas szintű ismerete, ellenben mégis jövedelmezőek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Jövedelmező, azaz a munkabér nullánál nagyobb?
2015. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Hogyne, pl. a cigaretta csempészet, egészen addig, amíg le nem buknak.

Bocs, de Te úgy akarsz majd tanulni, hogy melyik fizet többet? Lehet, mire elvégzed a sulit, már teljesen mások lesznek a jövedelmező szakmák...Sokkal jobb lenne, ha olyant tanulnál, ami érdekel.

Jelenleg az informatikai terület az, ami a legjövedelmezőbb.Vagy a CNC-s.

2015. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nyelvek például.
2015. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Ami így hirtelen eszembe jutott, kíváncsi vagyok a véleményekre és más ötletekre is:


(főleg egzotikusabb) nyelvek magas szintű ismerete, jogi pálya, sales, oktatás (nem állami területen, hanem pl. multiknál), kreatív területek (pl. webdizájn - ha el tudod adni magad), de valószínűleg egy jó szakmunkás (pl. asztalos) sem fog nyomorogni jól kiépített ügyfélkörrel

2015. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az asztalos sajnos pont nem jó példa... - van asztalos ismerősöm, 2 is és sajnos mindkettő abbahagyta, mert nem tud versenyezni az IKEA-s árakkal (BP).
2015. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek asztalost, azért írtam. Tele van munkával és valószínűleg nem is keres vele rosszul. Gondolj bele, ha bekerül egy jó szakember olyan körökbe, ahol jómódú ügyfelek egymásnak ajánlják a munkáját, akkor nem lesz gondja a megélhetéssel neki sem.
2015. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, Ti komolyan elhittétek, hogy a cigaretta csempészést javaslom? (mondjuk az igaz, hogy lefelejtettem mögüle a röhögő jelet, de sajnos elég sok ember számára jövedelmező) Látom, már húztok lefele szépen :D

Az már senkinek nem tűnik fel, hogy a CNC-st is írtam, ami jelenleg a legkeresettebb, legjobban fizetett (meg az IT-t)

2015. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!