Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14 évesen vállalhatok diákmunk...

14 évesen vállalhatok diákmunkát? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
2001. Októberén születtem, ezért június, július és augusztusban még nem leszek 15 éves, csak októberben. Így vállalhatok diákmunkát a nyáron?

2015. dec. 29. 03:34
 1/3 anonim válasza:
Elméletileg igen, legalábbis majd 10 éve még lehetett én augusztusi vagyok. Úgy tudom, hogy esetlegesen szülöi beleegyező nyilatkozatra lehet szükség. Egyébként bemész egy szövetkezethez, közvetítőhöz pl.: Rebusz és rákérdezel, akkor pontosan elmondják hogy hogyan lehetséges, illetve kell e beleegyező nyilatkozat.
2015. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Betöltött 15 évesen lehet dolgozni hivatalosan. Akkor is szülői engedéllyel.
2015. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megerősítem a 2-est: csak betöltött 15 év esetén, Ccsak nyári szünetben és csak szülői engedéllyel lehet dolgozni.
2015. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!