Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elkezdenék dolgozni diákmun...

Ha elkezdenék dolgozni diákmunkásként a Mekiben heti 3-4, esetleg 5 napot, mennyi esély van rá, hogy pár év múlva előléptessenek managerré?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Kb semmi.
2015. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem nagy életcél a mekiben managerré válni...


Mi lenne ha tanulnál valamit???

2015. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha jol dolgozol, akkor par ev krumplisutes utan mar az asztalokat is letorolheted.
2015. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Valakinek ezt is kell csinalni nem? :) nem lehet mindenki diplomas.

Visszaterve a kerdeshez, akkor mi szukseges hozza?

2015. dec. 31. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Szorgalom és alázat. És sok-sok ledolgozott óra.
2015. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na meg egy mekis menedzseri állás kitúrásos alapon működik, szóval ha kiesik egy menedzser valószínűleg ott fog állni X nálad sokkal tapasztaltabb jelentkező a posztra.
2015. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

hülyén hangzik, de a McDo azon kevés cégek közé tartozik, ahol ez működő karrier út (természetesen végigjárva a lépcsőfokokat, ami nem két perc, szóval ne a 2010-es évekre várd ;)).


Ezzel együtt érdemes tudnod, hogy egy McDo manageri állás az éttermekben nem az az álom dolog sem $-ben, sem munkában, nem véletlenül lehet elérni.

2015. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
le kell cummantanod a megfelelő embert párszor, és már meg is van a menedzseri állás
2015. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Most lehet én vagyok tájékozatlan, de tudtommal a McDonaldsban és más gyorséttermekben az a "menedzser", aki azon kívül hogy kiszolgálja a vevőket, lényegében egy kis "műszakvezető"/brigádvezető. Nos szerintem az odakerülés kihalásos alapon megy és nem hiszem, hogy egy álomfizut jelentene.
2016. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#9-es: a sok "tudtommal" meg "szerintem" alapján összegezve fogalmad sincs a témáról, de ezek után amit Te megálmodtál azt le is írtad. Hasznos válasz...
2016. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!