Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A K&H Bankba jelentkeztem...

A K&H Bankba jelentkeztem univerzális tanácsadó munkakörre. Mire számíthatok a felvételi eljárás során?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 13:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a sikeres teszt íráson, majd a felvételin interjún is, ahol azt ígérték, hogy másfél héten belül választ adnak. Azóta se válaszoltak nekem sem, mint ahogy egy másik ismerősömnek sem. Egy ilyen nagy cégnél, gáz, hogy akit behívnak és megígérik, hogy értesítik, annyit sem írnak, hogy köszönjük, de mást választottunk. Egy korábbi kérdésnél láttam, hogy mással is ezt csinálták.
2016. márc. 2. 09:46
 2/3 vamoszita válasza:
Szia, lett végül valami eredmény? Vagy "eltűntek"? Hasonló cipőben járok most, 3 helyről sem kapok visszajelzést (egyik pont a kh bank), holott ígérték hogy nemleges válasz esetén is keresnek.
2016. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi lett végül is?


Más is írjon légyszi, aki tudja mi a menete?


Milyen tesztet írtatok?

2017. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!