Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnek egy jo szakmat...

Szeretnek egy jo szakmat tudtok ilyeneket ajanlani?

Figyelt kérdés

"mellyel nem tanulom az eletemet tele" pl. mint, az orvosok

es meg is ugy keressek, hogy kb.2 ember, megtudjon elni belole, es MONDJUK (4-es 3-mas tanulo vagy) igazabol 5-tos tanulo vagyok, de ha addigra MONDJUK lecsusznek... :/ ...

Tudtok ilyesfele szakmakat ajanlani?Kerlek titeket,segitsetek A NORMALIS VALASZOTOKKAL ...


Nagyon megkoszonnem :)



2016. jan. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Jó is az álmodás!

Na ez a mai világban nem így megy.

2016. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Mihez értesz? Mihez van kedved?

Férjem szakács, nagyon jó, 250 körül keres vidéken.

Én is annak tanultam, sosem dolgoztam benne, most pénzügyes vagyok (ez jobban tettszik).

Én 160 körül keresek.


Szóval olyan nincs, hogy jó szakma, mert szeretni is kell, egy kis érzék is kell hozzá, meg manapság szerencse, hogy egy jó helyet találj...

2016. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

" (4-es 3-mas tanulo vagy) igazabol 5-tos tanulo vagyok, de ha addigra MONDJUK lecsusznek... :/"

Ilyen helyesírással erre van esély! Nem is kicsi!

2016. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, hogy a mai világban bla bla bla...

Igazából a hozzáállás kérdése a dolog, mert ha valamit akarsz egy szakmában, mindig tanulnod kell. Sőt! Emberként is mindig kell tanulnod, mert ha stagnálsz, akkor csak megőrülsz és nem fogsz tovább haladni semmivel.


Nem az a lényeg hogy milyen tanuló vagy, mert épphogy átcsúszol, úgy is diplomázhatsz. Hanem az, hogy tényleg képes vagy e megdolgozni érte.

2016. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolso elotti valaszolo--mi a baj a helyesirasommal ?

Azert mert nem rakok ki ekezetet?

Ezen a laptopon nincs ekezet ! ... normalis valaszokat kertem,nem pedig megalazokat :(


Amugy , ertelek titeket ! De hat...amugy is az egesz teli szunetemet tanulassal toltottem, de majd jobban fogok hajtani . Az utolso elotti valaszolo ha olvassa,akkor gondoljon bele ,milyen erzes let volna neked hogy azt irom pl.: te nagyon hulye vagy helyesirasbol vagy azt irnam neked hogy: egyszer ugy is meg fogsz bukni !

Sztm.neked sem esne jol ,igaz !?

Mert nekem nem esett jol a hozzaszolasod!

Sztm.nem esne jol....na mindegy...vannak ilyen emberek is a vilagon :(

2016. jan. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!