Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen órabérért dolgoznak...

Misi90715 kérdése:

Milyen órabérért dolgoznak gépesített autó/kamionmosóban a mosás előkészítők?

Figyelt kérdés
Kamionmosóba megyek állás interjúra és ha nekem kell fizetés igényt mondanom akkor nem akarok se túl magas se túl alacsony összeget mondani. Esetleg valakinek van tapasztalata?

2016. jan. 5. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimálbér termèszetesen. Erre munkàra ne nagyon vàrj többet.
2016. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy közeli ismerősöm dolgozott kamionmosóban. Ott ha ment 20 napot akkor jattal együtt olyan 170 körül volt a havi átlag jövedelme de ennek már 4 éve. A mostani helyzetről sokat nem tudok. Minden esetre nem hiszem, hogy kiszúrják az ember szemét mert állandó emberek vannak. Ahol pedig kevés a pénz ott a munkások is sűrűn cserélődnek.
2016. jan. 5. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Jattal együtt lehet több. De bejelenteni minimàlbérre fognak az szinte fix. A jattra meg ne nagyon èpìts, az embereknek nincs pénzük, nemigen adnak.
2016. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a jattra építek... Azt kérdeztem, hogy mennyi lehet az ÓRABÉRÜK(!!!)? a 700-as órabér például nem hangzik soknak de havi 210 órával már nem rossz pénz. Ha erre jön a jatt akkor egész jól elleszek. Na ezért kértem, hogy olyan írjon akinek van tapasztalata... Azt gondoltam, hogy bejelenteni minimálbérrel fog de az is biztos, hogy nem azt adja csak mint fizetést.
2016. jan. 5. 18:52
 5/5 anonim válasza:
melyik kamionmosó cégnél dolgozol?
2016. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!