Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mernokok iranyaba miert ilyen...

Mernokok iranyaba miert ilyen magasak az elvarasok es miert aranytalanul kicsi a fizetes?

Figyelt kérdés

Professionon pl csak olyan hirdetesek vannak amikben olyan elvarasok szerepelnek amiket megis hogyan sajatit el a palyakezdo?


En 2 eve dolgozom de azert lett munkam mert az iskolaban elsajatithato dolgokbol el tudtam indulni


De ilyen h projectmanagement meg minosegiranyitas es hasonlokat egyetemen ki sajatit el az eleg nagyon homalyos.


Oke lehet h iskola melletti munkakban meg lehet ezeket tanulni, de mondom meg egyszer minden hirdetes ilyenekrol szol tehat akinek csak diplomaja van annak olyan mintha nem is lenne.


Egyebkent meg ha annyira ertektelen lenne a tudasom akkor nem tomnem a tulajdonos zsebet milliokkal...persze nem becsul meg de ez most ilyen tanulopenz.


Sajnos még protekcioval se ernek semmit ezeknel az allasoknal mert szerintem osszemerhetetlenul magasabb szintu tudast igenyel akarmelyik allas ahhoz kepest amit en nyujtani tudnek.


2016. jan. 5. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hr-es vagyok (40 feletti nő), 100 álláspályázatból jó, ha kétszer behívnak interjúra. 2 nyelven beszélek felsőfokon, 20 év szakmai tapasztalatom, 2 egyetemi diplomám, doktorí címem van.

Jó, tudom, a korom a legfőbb gond, de ezen a területen sincs kolbászból minden...

2016. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Felesleges ennwk a csávónak írogatni, már egy hete itt rinyál, hogy 26 éves, alig keres valamit, nem mer felmondani, mert akkor bepereli a főnöke, ő a cégnél a lábtőrlő, pedig 100 milliós projektjei vannak, a csajok nem állnak vele szóba, depresssziós. Meg amúgy is mindenki h.lye, csak ő a helikopter.
2016. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!