Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak köztetek pályaelhagyók?...

Vannak köztetek pályaelhagyók? Miért hagytátok el a pályátokat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ápolónő voltam 16 évig, és balesetben sérült a gerincem, ami miatt nem dolgozhattam tovább.

Most leendő nővéreket tanítok :)

2016. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Újságírónak tanultam, de a médiában ismertség nélkül nem lehet elhelyezkedni. Inkább egy közgáz szakot is elvégeztem, hogy legyen normális munkám. Jó döntés volt.
2016. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Informatikusnak tanultam, most meg éjszakás árufeltöltő vagyok. Azért nem mentem informatikai területre, mert egyszerűen nem lehet normális állást találni. Vagy irreálisak az elvárások (minimum többéves tapasztalat, stb.), vagy a fizetés borzasztó, vagy a munka olyan, hogy szellemileg mész tönkre.
2016. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó IT-ban rendes munkát nem találsz az a te hibád csak,ne viccelj már,ember.

Most van 4 ajánlatom,csak ki kell válasszam,hogy el akarok-e menni a cégtől és máshova menni.

Ebben van csak lehetőség.

Azért egy IT-t lecserélni árufeltöltésre szerintem nem csak megalázó rád nézve hanem hátránnyal indulsz pl ismerkedésben is.


Több éves tapasztalatot meg lehet szerezni suli közben szépen el kellett volna menni dolgozni,ahogy én is,csúsztam de ott ketyeg az 5+ év tapasztalat,ennyi az egész.

2016. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!