Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás munkanélküli vagyok....

Diplomás munkanélküli vagyok. Van olyan munkaközvetítő intézmény, ami segíteni tud elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szegedi rektor azt mondta nekünk régen (16-éve), hogy egész Európában kb új 400 történész kell évente a kihalás-nyugdíjazás, fogyás miatt. Ennél csak Magyarországon többet képeznek. Törtélem BA képzettséggel saját szakmában állást találni felér egy kisebb csodával.

Azóta se értem miért megy valaki olyan szakra, amiről mól láthat, hogy jó eséllyel nem lehet megélni belőle?

A régi bölcsész ismerőseim általában hivatalokban dolgoznak (okmányiroda, munkaügyi hivatal stb.)

2016. szept. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!