Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát kaphatnék 4...

Milyen munkát kaphatnék 4 idegennyelvvel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem nagy képesség, mert idő alatt elsajátítható, de a mostani munkámat már nem szeretem, angolból felső, német/olasz/franciát középszinten beszélem. Az oroszt kb alapon még, pár hónap alatt felhoznám magam szerintem középre, illetve a spanyolt szeretném most elkezdeni, ezzel milyen lehetőségeim lennének? Ez a fordítósdi felejtős, akár külföld is szóba jöhet :)
2016. jan. 9. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Olyan munkát amit el vállalsz, ahová jelentkezel.

Én csak motyogok angolul, oroszul már elfelejtettem (csak bemutatkozni tudok oroszul) mégis Angliában dolgozom mint operator. Jelentkezz munkákra, és vagy bejön vagy nem

2016. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi nyelvvel, ha nem fordítani akarsz, leginkább idegenforgalomban érdemes dolgozni. Szerezd meg az idegenvezetői engedélyt, ha még nincs, aztán mindent bele! :)
2016. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ügyfélszolgálatra rengeteg embert keresnek, aki tud nyelveket, persze nem egy álommeló.


Ha van diplomád (bármilyen), más pozíciókra is bekerülhetsz multikhoz, gyakran bármilyen diploma+nyelvtudás csak a feltétel, pl. projekttámogatás.


Én is a nyelvtudásomból élek, egy multinál dolgozom. Közgazdászok munkáját segítem, pedig nekem nincs hasonló végzettségem. Érdekes, változatos munka (nem csak fordítás), és jó a fizetés.


Viszont azt tanácsolom, hogy legalább az egyik középszintű nyelvtudásodat hozd fel felsőfokra, tárgyalóképesre. Mert sok helyre 2 tárgyalóképes nyelvet kérnek, szóval így nőnének az esélyeid. Sőt azt is megkockáztatom, hogy 2 nyelvvel amit kiválóan beszélsz (angol + még egy), többet érsz, mint hogy az angol mellett még 3-4 nyelvet beszélsz, de csak középszinten... A középszint sok helyre nem elég, persze nem azt mondom, hogy nem találsz vele munkát. :)

2016. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi az eredeti szakmád és mennyi gyakorlatod van benne?
2016. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

"Viszont azt tanácsolom, hogy legalább az egyik középszintű nyelvtudásodat hozd fel felsőfokra, tárgyalóképesre. Mert sok helyre 2 tárgyalóképes nyelvet kérnek, szóval így nőnének az esélyeid. Sőt azt is megkockáztatom, hogy 2 nyelvvel amit kiválóan beszélsz (angol + még egy), többet érsz, mint hogy az angol mellett még 3-4 nyelvet beszélsz, de csak középszinten.."


Igen szerintem is az angol mellé egy német felsőfok sokat lendítene az esélyeiden :-)

2016. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendrőrtiszti főiskola :D
2016. jan. 10. 15:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendőr* köszönöm az eddigieket
2016. jan. 10. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!