Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki valamit a Lidl "terület...

Valaki valamit a Lidl "területi értékesítési vezető" programjáról?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvezőnek tűnik, mivel nem várnak el szakmai tapasztalatot, akit felvesznek, annak állítólag adnak céges autót, az elérhető legnagyobb jövedelem havi bruttó 945 ezer, stb.


Tud róla valaki valamit?



2016. jan. 12. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy haver volt benne egy évig.


Valóban kapsz autót. Kell is, mert egy saját területed van és gyakorlatilag 6-22-ig valamelyik boltban vagy vagy úton a két bolt között... A napi 16 óra nem vicc, halál komoly.


Az elérhető max. valóban 9 kiló között van, de a kezdő inkább 5 körül. Aki elérné a 9 kilót azt meg lapátra teszik és inkább felvesznek helyette mást - vagy még inkább kilépnek az emberek maguktól, mert nem lehet 7/7 16 órázni egész évben. Pedig ez az elvárás.


1-2 nagyon kitartó (és jól nyaló) embert léptetnek utána felfelé, de ez a kisebbség.


Az ismerős is felmondott kevesebb, mint egy év után.

2016. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt gondoltam,hogy sokat kell érte hajtani,de azt nem hogy ennyire :/

Ha még valakinek van tapasztalata, akkor szívesen meghallgatom.

2016. jan. 12. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azon szerencsések egyike vagyok, aki már három éve ezt csinálhatja. Nincsen 7/7 16 óra munka. Egy héten 5 napot kell dolgozni, tényleg nem 8 órát, de nem is 16-ot. Valóban meg kell dolgozni ezért a pénzért, de a 945 ezer, az 945 ezer...

Egyetem után kerültem ide, úgy, hogy semmi szakmai tapasztalatom nem volt. Egy év sem telt el és saját területet kaptam, és nagyon sokat tanultam. Kb. 80 embert irányítok és 4 áruházat. Felelősségteljes munka, amit értékelnek is. A vezetés profi, a csapat is nagyon jó. Én szeretek itt dolgozni.

Mindazzal együtt, hogy jól érzem magam itt... mutassatok még egy helyet, ahol ilyen kocsit adnak (mert nem akármilyet, egy Audit) és ennyi pénzt úgy, hogy vezetőt faragnak belőled.

2016. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as:


Amit én írtam, az ~2 éves információ.


De már akkor sem 945e volt a kezdőfizu, hanem lépcsőzetes volt 500, 625, 800, 900 bruttó. Vagy ez már nem így van?

Illetve persze, szép az az A3-as Audi, de mégsem egy 4.2 A8L, szóval azért hasra nem kell tőle esni, ahol egy közepesen felszerelt octáviát adnak az csak egy hajszállal rosszabb.


Illetve amit még nekem mondtak a srácok, hogy a betanulási időszak egy szándékos és tömény szivatás, gyakorlatilag semmit nem tanulsz, csak sz0psz a boltokban és tűröd a szivatást. Ha jeleznéd, hogy te már úgy érzed felkészültél a következő szintre lépésre akkor meg le vagy csitítva, hogy kussolj.


Összességében nekem az a benyomásom, hogy a Lidl programja egy:

- Nagyon jól fizetett

- Nagyon nagy szívás


Egy évet lehet lenyomnék én is ott, esetleg fogat összeszorítva kettőt is, de én is gyakornoki programban kezdtem (csak egy másik, nagyobb multinál) és itt legalább úgy-ahogy emberségesek. Mostani helyemről biztos nem mennék át az L-hez Audi meg jó fizu ide vagy oda.

2016. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem majdnem teljesen mindegy,hogy milyen autót adnak. Az a lényeg,hogy adnak és fizetik a benzint. Mert gondolom fizetik.

A fizetést én is úgy gondolom,hogy lépcsőzetes, mert nem azt írták,hogy bruttó 945, hanem hogy az elérhető legmagasabb a bruttó 945.

2016. jan. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!