Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék viszonylag gyorsan...

Hogy tudnék viszonylag gyorsan pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és dolgozom, de mivel egyedül vagyok se szülők se testvér ezért a fizetés amit a diák munka ad kevés. Van valami amivel tudnék valami kiegészítést keresni? jobban fizető állást próbáltam keresni de egyetem mellett diploma nélkül vissza se jeleznek. Valami ötlet amivel tudok egy kicsi kiegészítést keresni? Akár otthon végezhető is :)
2016. jan. 16. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Legvégső esetben erre találták ki a diákhitelt.
2016. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom jó ötlet e a mai Magyarországon hitellel kezdeni a munkát. De köszönöm a választ
2016. jan. 18. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak te tudod, hogy mennyire piacképes tudásod lesz. Ha büfé szakra jársz akkor valóban nem a legjobb ötlet.
2016. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Logisztikai diplomát fogok szerezni.
2016. jan. 26. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!