Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként örülnétek...

Pályakezdőként örülnétek nettó 220-nak?

Figyelt kérdés
Diplomás pályakezdőnek (nem IT, nem pénzügy, nem mérnök) ez jó kezdőfizetés ma Magyarországon? Ti örülnétek/örültetek volna neki?
2016. jan. 20. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Igen, annak ellenére hogy még ez se valami nagy eresztés.
2016. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Én igen, abból már ellennék Pesten :)
2016. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
ha nem örülsz neki, akkor cseréljünk. Jöhetsz hozzánk a feléért dolgozni.
2016. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

"nem IT, nem pénzügy, nem mérnök"


Ez esetben kiváló, bőven átlag feletti fizetés.

2016. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is úgy gondolom, hogy ez jó, és örülök is neki.

Csak annyira nem vagyok tisztában a magyarországi bérekkel, mert most fogok Budapestre költözni, a Felvidéken éltem eddig. És több ismerősöm is leszólta ezt a fizetést, hogy többet is kaphatnék bőven, és ne fogadjam el ezt az állást.

De ahogy én tájékozódtam, szerintem is egy olyan fizetés, amit simán el lehet fogadni sőt örülni is neki. :))

2016. jan. 20. 18:45
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Ismertem olyan pályakezdő diplomást, aki 90ezer nettóért dolgozott a szakmájában. Ahhoz képest nyilván nagyon jó.
2016. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Gazdasági szakon végeztem,de igen, nagyon örülnék neki! Jelenleg 120-at kapok...
2016. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Milyen terület amúgy? Pályakezdőnek teljesen jó fizetés, annyiból már egyedül is nyugodtan meg tudsz élni.
2016. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kereskedelmi vállalat, én fordítással és külföldi kapcsolattartással fogok foglalkozni, azért vettek fel, mert három idegen nyelvet beszélek magas szinten (ebből a szempontból szerencsém van, mert felvidéki magyarként a szlovák nyelv megtanulása adott volt, mellé angol és francia a suliban és magánúton).

Végzettségem teljesen más jellegű szociális segítő, de ezzel nem tudtam elhelyezkedni, vagyis minimálbérért tudtam volna.

2016. jan. 20. 20:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az.
2016. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!