Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért küldték ki postán, hogy...

Miért küldték ki postán, hogy nem tudnak állást ajánlani? (Deichmann)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak meglepődtem és gondoltam megkérdezem :D

A héten jött egy levél a Deichmantól....és az állt benne, hogy sajnálattal értesítenek, de nem tudnak nekem állást ajánlani. Meg hogy tudják milyen fáradtságos elkészíteni egy pályázatot bla bla.... és ráadásul a tárgyban a tavaly júliusában beadott pályázatomat jelölték meg XD Én meg olvasom, hogy ez meg mi???!

Emailben is elküldhették volna, ja de amúgy küldték is mert anno még emailen is elküldtem az önéletrajzomat hozzájuk és visszaírtak, hogy köszönik, megőrzik, de most nincsen náluk álláslehetőség...XD

Ja meg mindenkinek küldözgetnek levelet annak a laza pár ezer embernek aki nap mint nap beküldi hozzájuk a pályázatát???

Na azért köszönöm előre a válaszokat :D


2016. jan. 22. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Hmmm. A legtöbb álláskeresőnek az a problémája, hogy kutyába sem veszik, nem jeleznek vissza, nem értesítik, hogy nem kell, nem vették fel.

Te meg azt nehezményezed, hogy értesítettek? :D Hát hogy tegyenek így kedvére a pályázóknak? :-)

Értem én, hogy kicsit későn, de jobb későn, mint soha :D

2016. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
XD XD XD....Persze persze örülök neki :) XD Csak olyan...hirtelen jött, még ha tavalyi is XD Gyanútlanul főztem valamelyik nap a konyhában....elgondolkoztam ezen azon...közbe főztem XD Erre meg megszólalt a csengő.....látom a postás az, átvettem egy küldeményt közben kaptam még borítékokat erre megláttam a levelet és nem értettem XD XD
2016. jan. 22. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Remélem a CV-dben nincs ennyi ikszdé meg felkiáltójel.
2016. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez merült fel elsőként, hogy mindenki azon nyervog, hogy nem értesítik. Most megtették, erre ez a probléma.

De ami még nagyobb probléma - mármint nem nekem, hanem neked- az a stílusod. Írásod alapján egy nagyon ostobácska 12 évesre tippelnék, bár ez a stílus már ilyen idős korban is ciki, kínos. Erre fel úgy néz ki, felnőtt ember vagy. Javaslom, hogy ha még ebben a földi életben szeretnél állást találni, akkor szokj le erről a nevetséges ikszdézésről, mert ultragáz.

2016. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

Nos a te írásod alapján egy okoskodó emberkének képzellek, aki másokban azonnal megtalálja a hibát, viszont magán elgondolkodva tökéletesnek véli személyiségét. (Addig ne mondj véleményt másról, amíg végig nem jártad az útját...) A sok XD meg a sok :D jelecske arra utal, hogy vidám ember vagyok, aki a bajban is próbál örömet találni, aki nem sír, inkább mosolyog és nem süllyed el kudarcban, hanem feljebb emelkedik és mindig meglátja a jót..... És egy írás alapján nem ismerhetsz engem és én sem ismerhetlek téged, mert ahhoz, hogy megismerj valaki, a valódi természetét, ahhoz nem itt kell elolvasni az írását ezen az oldalon.

És nem is kell előre ítélkezni pl. nem tudom, honnan vetted azt, hogy nincsen munkám. Mivel mint ahogyan leírtam, tavaly nyáron történt ez, hogy jelentkeztem kb. 1 hónap múlva már volt munkám. Vagy azt hitted, hogy az örökkévalóságig várok a Deichmannra?? Gyerekes stílusnak nem mondanám ezt, bár "örök gyerek" igen ezt leírhatom magamról. De miért is probléma ez? Mikor annyi féle ember van miért pont ilyen ne lenne? 22 évesen lányként legyek inkább pókerarcú , befarsult, "katonás" magatartású, depressziós befordult stb....nem én vidám vagyok ilyen vagyok és senki kedvéért nem változom meg :) És ezzel eddig nem volt probléma....sőt mosolygós életvidám kedves lányokat nem vesznek fel dolgozni sehová, mert ikszdét tezsnek a mondatokba??? Ugyan....mosolyt csalok más emberek arcára, feloldódnak a közelemben, szeretek másokat felvidítani és eddig még nem vertek agyon, hogy miért vagyok ilyen.:)

2016. febr. 8. 12:54
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon izgat, hogy milyen embernek képzelsz és milyen skatulyába raktál bele a kis beszűkült gondolkodásod alapján.
2016. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem is neked írtam ezt okoska :D

És ha jobban értelmeznéd amit írtam, pont azt írtam le hogy nem ismersz engem és én sem ismerlek téged!

2016. febr. 8. 18:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Lényegében pont ezt akartam leírni, hogy ne ítélj meg másokat ezek alapján....érted? Ezek szerint nem....
2016. febr. 8. 18:07
 9/12 A kérdező kommentje:
És honnan szűrted le, hogy beszűkült a gondolkozásmódom? Mi alapján? Ha lennél szíves leírni, vagy ismersz tán?
2016. febr. 8. 18:09
 10/12 A kérdező kommentje:

Amúgy fény derült a rejtélyre, ami eredetileg a főtéma lenne, nem pedig XD meg a :D......

Nem mindenkinek, de szoktak küldeni levelet is olyan esetekben, ha a rendszerből törlődik valakinek az adata. Ugye 6 hónapig megőrzik az adatokat a központi rendszerben és ilyen esetekben szoktak levelet küldeni mikor már lejárt ez az idő és továbbra sem tudnak munkát ajánlani.

2016. febr. 8. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!