Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kamionos munkaközvetítő...

A kamionos munkaközvetítő cégek megbízhatóak?

Figyelt kérdés

A Reining nagyon hirdeti az állásokat kezdők számára is, van telefonszám is, nézegettem tovább az állásokat és ugyan az a szám volt kiírva egy osztrák céghez is, szóval gondolom ezek közvetítő cégen át mennek, és a Reining meg a többi nem magyar.


Érdemes ezekhez elmenni? Úgy értem mennyire megbízhatóak? És hogy működnek ezek? Mert kint Angliában te a közvetítő cégnél dolgozol ilyenkor függetlenül attól, hogy éppen helyileg hol dolgozol, ami nem egy előnyös dolog. Alacsonyabb bér, rosszabb bánásmód.



2016. jan. 26. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Közvetítővel dolgozni soha nem jó ötlet. Külföldön akarsz kamionozni, akkor írj ki pàr helyet ahol dolgoznàl, hívd fel őket, vagy szànj rà egy kis pènzt es szemèlyesen add el magad. Hidd el, akkora a hiàny hogy ha nem vagy egy lecsúszott alak, tudod a nyelvet is, menni fog még kezdőkènt is. Ajànlom st22lacika youtube-os kamionost.
2016. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, már láttam az összes videóját lacikának, de én pályakezdő vagyok, most végzek az E-vel, és jó lenne itthon kezdeni magyar irányítással, amíg bele nem jövök. Egyből kirongyolni nem mernék + kell ugye ottani bejelentett cím :/ És ahogy lacika is mondta, személyesen érdemes elmenni, mert hiába beszélsz telefonon vagy skypeon, ígyis úgyis kell 1 személyes interjú
2016. jan. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!