Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az egyik ismerösömmel el...

Az egyik ismerösömmel el szeretnénk középiskola mellett menni dolgozni is. De hova mehetnénk? Ő 15/f én 16/f.

Figyelt kérdés
Hova mehetnénk Fejér megyében ilyen fiatalon egy kis plusz pénzt szerezni, mert szeretnénk egy két nagyobb dolgot is, de arra a szüleinknek nem telik így megszereznénk magunknak most például egy ps4-ről beszélek, hogy utána együtt tudjunk játszani.. :) Tudtok olyan helyet ahol ilyen munkát suli mellett szerezhetnénk? 9-edikesek vagyunk. Leginkább ilyen alkalmi hétvégén meg talán hétköznap pát óra munka és nem olyan erösebb fizikai munka. Lehetöleg Dunaújvárosban vagy környékén tudtok valamit?

2016. jan. 26. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Legálisan max nyári szünetben diákmunka. De ezek általában olyanok amit csak egyetemisták tudnak bevállalni az időbeosztásuk miatt.
2016. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mármint év közben max egyetemisták tudnak normálisan diákmunkát vállalni suli mellett.
2016. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kapkodva írtam de mindent összefoglalva 15 évesen max nyáron diákmunkázhat. 16-tól már év közbe is, de ilyen pár órás munkákra nem keresnek sehova, max délelőttre egyetemistákat 1-2 órára metropolt osztogatni. Tudom mert én is benne voltam ebbe a te korodba. De így ahogy ti akartok lehetetlen munkát találni. Én is anno már 19 éves voltam, mikor diákmunkán össze tudtam szedni annyi pénzt, hogy egy Xbox 360-at megvegyek.
2016. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De középiskolásoknak is csak van valami. Vagy iskolán keresztül lehet valamit rendezni? (Az iskola nevét nem árulom el! Anonimitás miatt.)
2016. jan. 26. 16:38
 5/20 A kérdező kommentje:
Neki van xbox360-a de ő is újítani akar, mert egy csomó játék már csak a next gen. konzolokra jelenik meg és amikkel mi szeretnék játszani azok már nincsenek ez alatt. És milyen munkákra számíthatunk nyáron?
2016. jan. 26. 16:43
 6/20 anonim ***** válasza:
Az iskolának semmi köze hozzá, ők nem foglalkoznak ezzel. keress rá hogy vannak-e diákszövetkezetek, és érdeklődj náluk. De olyan munka ahova csak hétvégén kell menni, meg hétköznap beesel pár órára nem igazán létezik.
2016. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat, hogy valaki hétvégente ment el dolgozni szakközépben meg nyáron. Vagy akkor így ténleg nem lehet megoldani? És akkor mikre számíthatunk?
2016. jan. 26. 16:46
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy magyarázzam el. Egy cégnek a profit a lényeg, és simán talál felnőtt embert is, aki hétfőtől péntekig ott van, meg akár hétvégén is. Akkor miért alkalmazna diákokat hétvégente meg hétköznap pár órára? Nem ér annyit neki az egész. Nyáron már esélyesebb kicsit, valami mezőgazdasági munka, kukorica címerezés, szórólap osztás, árufeltöltés, ilyesmi.
2016. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Valami többet kereső munkát szeretnénk ami nem nagyon fizikai. És amiből max 3 hónap allatt megvan a ps4 ára.
2016. jan. 26. 17:13
 10/20 anonim ***** válasza:
Erre két szót tudok mondani, és most nem szemétkedni akarok: Felejtsd el.
2016. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!