Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan és mikor érdemes...

Hogyan és mikor érdemes nekiállnom a munkaváltásnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg egészségügyben dolgozom, levelezőn pedig pénzügy-számvitelt tanulok másodévesként. Szeretnék azon a területen is dolgozni és első körben természetesen gyakornoki munka érdekelne, mert egyrészt kelleni fog a diplomához, másrészt pedig még nincs tapasztalatom. Szerintetek már most is találnék munkát ha váltani szeretnék? Hirdetéseket látok persze, csak nem tudom mennyire hátrány, hogy egészségügyben dolgozom, tehát hogy furcsán néznének-e rám, hogy semmi köze egymáshoz a két munkakörnek. Várjam meg, hogy végzős legyek vagy ti mit tennétek a helyemben?
2016. jan. 31. 10:57
 1/3 anonim válasza:

Mindenképpen állj neki keresni, ne hagyd az utolsó pillanatra, mert mi van, ha nem találsz gyakorlati helyet? Akkor nincs diploma...

Egyébként én is pénzügy-számvitelen vagyok, nappalisként kezdtem, elmentem gyakorlatra egy bankba, majd felvettek állandóra, ezért átmentem levelezőre.

Neked egy fióki állás tökéletes lenne, nem érdekli őket, hogy hol dolgoztál előtte, nálunk volt, aki moziban dolgozott, semmilyen gazdasági végzettsége nem volt és simán felvették. Csak ki kell fogni, szóval mindenképp foglalkozz a kereséssel.

2016. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh, ez nagyon bíztató! És azt megkérdezhetem, hogy milyen a fizetés és hogy kapsz-e egyéb juttatásokat?
2016. jan. 31. 13:00
 3/3 anonim válasza:
1. vagyok. Én vállalati területen dolgozom, bruttó 250 ezer a fizetés + cafeteria, évente kétszer bónusz, ha jók az év végi eredmények. A fiókban kevesebbet lehet keresni (nem tudom pontosan mennyit), de jutalékrendszer van. Viszont kezdetnek az is jó lenne, aztán utána lehet továbblépni magasabb pozícióba vagy más területre. Drukkolok neked! :)
2016. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!