Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti milyen diákmunkára mennétek...

Ti milyen diákmunkára mennétek ha lehetne ezek közül? Raktáros, csomagoló, gépkiszolgáló (12 óra) vagy árufeltöltő?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik se. Ezek a munkák általában nem fizetnek jól, és kihajtják az embert.

Ha van érettségid, akkor jobban jársz valamilyen irodai, esetleg nyelvtudást igénylő munkával. Én dolgoztam kis cégnél asszisztensként, könyvtárban (mondjuk ott pakolni kellett és jó koszosak is lettünk, ráadásul az fizetett a legrosszabbul), és bankban is adatrögzítőként. Kevésbé fárasztó az ilyen munka, és általában jobban is fizet. Szakmai tapasztalatot meg úgyse szerzel egyik helyen se, hacsak nem logisztikát tanulsz.

2016. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehetséges,csak nem igazán szeretnék irodában ülni egész nap mert így is sokat ücsörgök
2016. jan. 31. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyik a legtöbbet fizet
2016. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a gépkiszolgálást nem javaslom, nem túl érdekes

egyszer két óráig ültem egy gép előtt, amire feltűnt valakinek, hogy nem működik

2016. febr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D
2016. febr. 1. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!