Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy jogász vagy ügyvéd, nagy...

Egy jogász vagy ügyvéd, nagy általánosságban nem lehet szegény, ugye?

Figyelt kérdés

És ha mondjuk tippelni kellene a vagyonára és az ingatlan tulajdona értékére, akkor mit lehetne mondani? Mondjuk egy 50 éves ügyvéd esetében?


60 milliós feletti ház, plusz kb fele ennyi vagyon? Az úgy reális?


(ne mondj senki, hogy ez attól függ, stb. én is tudom, hogy attól függ. Most csak általánosságban kérdezem.)


Köszi, puszi


2016. febr. 1. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek csóró ügyvédet. Közszférában dolgozó jogász meg eleve alig keres
2016. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba ne. Meg azok kozott is akik talaltak munkat.
2016. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább azt mondanám hogy az ügyvéd nagy általánosságban nem gazdag. No nem is szegény, de a 60 millió Ft értékű ingatlan és még 30 millió Ft más vagyontárgyban az ügyvédek igen kis részének van csak meg és ez sem feltétlenül csak és kizárólag az ügyvédi tevékenységéből hanem családi örökségből.
2016. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

bojtárként havi 90et kapnak 3 évig


aki ügyvédcsaládba születik,az valahonnan indul,és 40 éves korára örökléssel egyebekkel,nagyösszegű óradíjjal lehet már jómódú


de sokan csórók:pl szegény családi környezetből jönnek,első ügyvédek a családból,és nincs segítségük


ha talál jó állást,akkor meggazdagszik jogászként,vagy legalábbis jól kereshet,majd később ügyvéd vizsgát tesz és már van honnan elindulnia,de lényegesen nehezebb dolga lesz így nulláról építkezni

2016. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 QUOVADIS1111 ***** válasza:
100%
Aki 0-ról indul (nincs jogász felmenő, ház kocsi iroda a diplomaosztóra) az csak akkor jut el egy ilyen szintre, ha szerencsés, kitartó, van esze, nem nyúl bele valamilyen gázos ügybe, magánélet nem szól közbe (válás, betegség stb). Szóval semmivel nem különbözik attól hogy egy közgazdász, mérnök vagy orvos 50 éves korára milyen körülmények közt él
2016. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen értelmetlen a kérdés.

Az "ügyvéd" nem egy olyan kategória, amin belül általánosítani lehetne a vagyoni helyzetet.

2016. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!