Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14 éves vagyok, novemberben...

14 éves vagyok, novemberben töltöm a 15-öt, szóval eléggé a sarkamban van a diákmunka lehetősége ez ugye 15 éves kortól szülői engedéllyel végezhető ha jól tudom. Ehhez milyen papírok szükségesek?

Figyelt kérdés
illetve milyen diákmunkák vannak pl.mekiben dolgozni vagy áruházban polcokat pakolni, ezek mennyit fizetnek kb. Vannak tapasztalatok van aki 15 évesen kezdte?

2016. febr. 2. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évesen még csak nyáron, 16tól egész évbe. De az a tapasztalatom hogy 18 alatt elég nehéz normálisat kifogni.
2016. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 éves kor betöltése után (16-ig) CSAK A NYÁRI SZÜNETBEN lehet dolgozni, és igen, azt jól tudod, hogy szülői engedéllyel.

Tehát, ha novemberben töltöd a 15-öt, akkor még majdnem másfél éved vab a diákmunkáig.

2016. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebbe nem is gondoltam bele, de igaza van a másodiknak.
2016. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!