Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen üzletbe érdemes belevágni?

Milyen üzletbe érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen üzletbe lehetne belevágni ami hosszabb távon biztos siker lenne, amivel meg lehetne élni, úgy hogy ne számolgassam hónap végén hogy hogyan jövök ki pont... Tehát bármilyen ötletet leírhattok, ami szerintetek az elkövetkezendő években sikeres lehet. Pl. Befektetés valamibe, üzletnyitás, stb.
2016. febr. 3. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha lett is volna kb. 10 ötletem, már mind ellőttem volna, mert naponta 2x-3x megkérdezik itt.

Namármost a piac úgy működik, hogy tegyük fel, van egy ötletem, ami újdonság, azt itt leírom Neked, naponta elolvassa pár száz ember, abból néhánynak még pénze is van rá - és megvalósítja. Eddig csináltad volna egyedül, ami jól menő lett volna, de most már ugyanazt 100-an csináljátok. Hogy érthető legyen? ha van a környéketeken 1 pék, az vidáman ellátja a környező utcákat friss péksütivel, de ha 5-en vannak ugyanott, akkor már valamelyik csődbe fog menni, mert annyi pék nem kell.

2016. febr. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de logikusan kondolkodva, ha nem akarja valaki hogy több száz ember megnézze az ötletét, akkor vagy leírja privátban, hogy ne legyen 10 méterenként ilyen üzlet, vahy el sem mondja!
2016. febr. 3. 06:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
társasházakat vegyel azt ad ki. Tuti bizzniz :)
2016. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:-))))


Hollin, azért az mlm-es fluktuáció még mindig nagy :-))


Végülis ez egy olyan ajánlat most, amibe ezek szerint , mivel nemzetközi érdemes belevágni, de igazából folyamatosan keresni kell az embereket. Ergo ellentmondássá válik, hiszen ha "tuti biznisz lenne", akkor nem kellene folyamatosan invitálni az új tagokat , vagy előállna a valódi vállalkozó esete (74%-os Katasként), vagyis, hogy túlkínálat alakulna ki adott piacon, mivel a nemzetközi cég termékei, üzleti modellje, minden tag számára azonos, semmiben nem tudnak egymástól versenyképesebbé válni, mivel központilag irányított (mátrix) rendszerben mozognak.


Kérdező, olyanba kezd, amihez igazán értesz és teljesen át tudod látni, plusz jobb tudsz lenni valamiben a többi konkurenstől (ez lehet termék, szolgáltatás, hozzáadott érték, stb), de leginkább az innovatív szemlélet és egyediség a célravezető, nem a másolódás és x vélemény, életút, modell stb követése, mivel ott alapból maximum már csak második lehetsz.

2016. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!