Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron diákmelós leszek éjjel...

Nyáron diákmelós leszek éjjel a McDonald's-ban. Tudnátok válaszolni pár kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Ha én nem szeretem az ottani kaját (ha jól tudom, valamennyit adnak), odaadhatom valaki másnak (melós)?


2. Van öltöző, vagy pedig eleve munkaruhában kell menni?


3. Általánosságban elmondható, hogy egy ilyen munka jó ismerkedés/haverkodás szempontjából?


2016. febr. 3. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt a kajásat nem tudom, de szerintem nem kötelező megenned :D csak vigyél magaddal valamit azért :)

öltöző van persze

hát... minden hely lehet jó is meg nem jó is :D lehet hogy haverkodsz mert jófejek az emberek de lehet hogy senkivel nem találod meg a közös hangot

2016. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia:) kajaszünetedben leehetsz x osszeget(en pl 200 forintot ehettem le, de ez nem a vendégnek megfelelő ár!) de általában hazavittem két sajtburgert az öcsémnek, magamnak vittem saját kaját.

Öltöző természetesen van, a munkaruhádban még az utcára sem mehetsz ki!(higiénia). Egyébként időd se lenne rá.

Haverkodásra szerintem van lehetőség, a tööbiek nagyrészt(!!!) jófejek voltak... Csak időd nem magyon lesz ismerkedni...

Egyébként, ha kiváncsi vagy a véleményemre, életed legroszabb döntése volt gyorsétterembe jelentkezni... Én egy hónapot bírtam, két hét után sírva jártam dolgozni. Kedvenc időtöltésem a kukazsákok kicserélése volt... Imádtam! (vicc nélkül)

2016. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!