Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküli központba rögtön...

Munkanélküli központba rögtön az utolsó nap után kell menni?

Figyelt kérdés

(tudom, hogy nem kötelező)

Szal az érdekelne mondjuk dolgozok 8ikáig akkor 9 edikén már mennem kell?


Vagy ráér? Mert mondjuk 1 hónap alatt talán elhelyezkedek, ha nem akkor mennék.



2016. febr. 8. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mész, amikor akarsz. Minél hamarabb akkor kell, ha alig várod, hogy fizessenek. Ha nem baj, ha esetleg csúszik a kifizetés egy hónapot (minden hónapban adott napon megy a kifizetés, addig kell feldolgozniuk a papírjaidat), mehetsz bármikor.
2016. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező, mivel ugye nem vagy benne a nyilvántartásban jelenleg, így akkor regisztrálsz újra, amikor akarsz.
2016. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sajna nem fizetnek, max tb-t remélem.

Bár jó lenne 30 napon belül új melót találni, hogy a folytonosság megmaradjon


Köszi a válaszokat

2016. febr. 8. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem kényszerít senki.
2016. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy tudok róla, de ha fizetik a tb-t megyek
2016. febr. 8. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Én biztosan regisztráltatnám magam. 8-án kilépek, 9-én meg jelentkezem a munkanélküliben. Ha meg 1 hónap múlva találok munkát, akkor kijelentkezem a munkanélküliből, de ők még 2 hónapig fizetik az álláskeresői járadékot. (Még akkor is, ha már dolgozom, csak egy papírt kell aláírni, hogy erre igényt tartok.) Ha meg nem találok 1 hónapon belül állást, akkor is jó, hogy még a munkanélküliben vagyok státuszban, mert a tb is fizetve van, de még más előnyei is vannak pl. pályázati lehetőségek, ingyenes OKJ-s sulik..stb.
2016. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
azonnal, ugyanis ha 3 hónapon belül találsz állást, akkor megigényelheted az álláskeresési járadék 80%át.
2016. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!