Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Raktáros munka miből áll?

Raktáros munka miből áll?

Figyelt kérdés

Ostoba kérdés, de olvasd végig.

Pontosan milyen a raktáros munka? Nekem az van a fejembe, hogy látástól vakulásig, pihenés nélkül pakolászni, időre, nehéz dobozokat. Dolgoztam kicsit boltban, ott inkább bekértem magam a raktárba, mert élveztem. Nem kellett nehéz dobozokat pakolni, de azért sokat kellett. Csomagoltam, árut ellenőriztem, komisszióztam, árut pakoltam ki, kicsit volt csak megterhelő és részmunkaidőben voltam. Élveztem, mert a kasszában pokol volt. Viszont nem vagyok jó fizikumú, sőt, X kiló felett nem emelhetek. Nem azért mert nyápic vagyok, más oka van. Így nem tudom mire lehet számítani.



2016. febr. 8. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez összetett ügy , tételes áruátvételt és kamion lerakodást is jelenthet . Campona parkba komissióra ne jelentkezz , ott napi kábé 100-es tételbe kézzel válogatsz és többször rakodsz át személy és teher külső gumikat ,kétóránként pár perc pihenővel nulla öltöző lehetőség semmi kafetéria satöbbi ...
2016. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen raktár. nem mindegy, hogy gombostűket kell pakolni, vagy traktorkereketek.
2016. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván. Úgy értem folyamatosan kell pakolni, semmi másból nem áll?
2016. febr. 8. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:

ha jó a raktárrendszer, akkor nem kell pakolni. Persze az se mindegy mekkora raktárról beszélünk.


Természetesen, ha jön be áru, azt be kell pakolni, illetve a kimenő árut is össze kell szedni.

2016. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valamiért az van bennem, hogy a raktáros az csak pakol, pakol és pakol.
2016. febr. 8. 20:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk úgy lenne, hogy kell pakolni, de adminisztrálni is, tehát mozgás és ülés, az nagyon jó lenne
2016. febr. 8. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:

hát az valóban jó lenne... a kassza meg tényleg pokol, örülhetsz, hogy a boltban hagyták, hogy megúszd a kasszát... más boltokban ölre menő küzdelem megy hogy áru feltöltsön az ember és ne kasszázon, mert az hulladék...

mennyit lehet keresni raktári munkákkal? nekem van gazdasági végzettségem az jelenthet ilyen poziban előnyt vagy inkább le se írjam?

2016. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha ülve akarsz pakolászni raktárban azt nevezik targoncásnak.

csak persze akkor olyan raktárat nézz ki a targoncás jogsi megszerzése után,ahol vagy külön erre veszik fel a targoncás raktárosokat,vagy olyan jellegű a raktár,hogy viszonylag sokat kell targoncázni.

2016. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez cégenként változó. Dolgoztam már olyan raktárban is ahol csak komissióztam. Itt megadott lista alapján összeszeded a polcról az árut és bekészíted a csomagolónak, vagy a targoncás szedi le a polcról, te pedig kiválogatod megrendelésenként. Ez a pokol... Egész nap talpon vagy, és nincs megállás... Ha szeretsz sétálni, ez akár ideális is lehet... Van olyan raktáros meló is, ahol amit összeszedsz, azt te is csomagolod be és akár ki is tolhatod SAP-ban... Ne gondold, hogy olyan könnyű lefáradni fizikailag, és utána még tolni rá egy kis informatikát... Bár hozzá lehet szokni, ez nagyon kimerítő.. Viszont valaki ezt kifejezetten kedveli. Ami a legjobb, az a logisztikában az informatika, adminisztráció... Ha van nyelvtudásod, ez a legtutibb, főleg, ha vigyáznod kell a súlyokkal. Egy raktárosnak, mindig kell cipekedni, vagy ha nem cipekedsz, akkor sétálgatsz, ami szintén megterheli a lábakat és a gerincet...

Remélem nem vettem el a kedved... Próbáltam reális képet adni.

2016. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!