Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki pénztárosként mennyit...

Banki pénztárosként mennyit lehet vidéken nettóban keresni?

Figyelt kérdés
Legyen szives csak olyan válaszoljon, akinek van személyes tapasztalata vagy konkrét információja.
2016. febr. 10. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől.függ kb nettó 120-170 között plusz cafeteria,.jutalék az értékesítés után. De tényleg erre nehéz válaszolni. Nálunk pl hivatalosan a plafon ilyen munkakörben bruttó 250, de inkább max 230-at szoktak adni, nekem szerencsém volt, jól eladtam magam, így bruttó 275-öt kiharcoltam magamnak, ez nettó 182 plusz havi nettó 22 cafeteria, meg kb 10-15 a jutalék (nem töröm össze magam érte, annyira nem szeretek tukmálni, ami ehhez a munkakörhöz fontos lenne).
2016. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhezem ez melyik bank? Én a Raiffeisenhez jelentkeztem, de pletyka szinten ennél sokkal kevesebb fizetésről hallottam.
2016. febr. 10. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.rafinál vagyok. Ismerős ott dolgozik, elmondása szerint 140-et kap. Nem.tudom, hogy igaz-e, nem.kértem még el bérpapírját.
2016. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy korrekten válaszoltál, nagyon hasznos volt számomra minden információ.
2016. febr. 10. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

ez egy olyan munkakör ahová tényleg mindig keresnek embert, bármilyen válság legyen... szóval gazdász diplomával + közel 0 tapasztalattal is eséllyel pályáznék egy ilyen munkakörre...(remélem legalábbis)

mennyire nehéz ez a munka? nagyon kicsinál, tényleg nem lehet enni sem normálisan? mennyire kell tolni a sales/tukmálást ? lehet csak elleni és végezni az ügyfelek dolgai vagy mindenképp le kell tolni valami kis fszámla hitelt stb adott értékben minden hónapban?

2016. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
jah amugy BP+FHB=> 140 netto / nincs semmilyen kedvezmény a bruttóból/ ez egy volt csoportársamnál van
2016. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én és ismerőseim tapasztalata, hogy tolni kell az értékesítést. Nálunk kemény értékesítési elvárás van, és gondoskodnak róla, hogyha valakinek nem megy, akkor önként és dalolva felmondjon. Nekem szerencsém van, mert a közvetlen főnököm normális, de én már ezerrel másik munkát keresek, mert utálom, csak kell a pénz nagyon. Az elején nem volt időm enni, tényleg toltam ezerrel, futva mentem ebédre is, de rájöttem, hogy így is csesztetnek, meg úgyis, ha szarok rá, így úgy döntöttem, hogy inkább lazára veszem a figurát, és keresek mást. Ha valaki hosszútávra tervez, akkor tényleg kemény. Egyszerre figyelni a pénzre, a sok szabályra, megismerni a gyakori ügyfeleket, tudni előre, hogy mit akarnak, mert ezt is elvárják (persze jogos az ügyfél oldaláról, hiszen rohadt sokat fizet), el kell viselni a bunkókat, akik szerint az a senki utolsó pénztáros az oka a devizahiteles válságnak, és emellett értékesíteni is kell. Én inkább nem foglalkozom vele stílusban nyomom, elértem, hogy a kis pénztárak is dolgozzanak (mert a legtöbb bankban azért vannak multisafek is, csak az ott ülők általában nem szeretik a piszkos munkát, inkább behúzzák a befektetési sorszámot, meg fogyasztási hitel sorszámot húzó ügyfelet, mint a csáládi pótlékért jövőket).
2016. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
phejj de ki*szott szarul hangzik :(
2016. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Takarékszövetkezetekben pl. nettó 90-140.
2016. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!