Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Memnyire nehéz elhelyezkedni...

Memnyire nehéz elhelyezkedni frissen végzett mentőtisztként?

Figyelt kérdés
Hogy megy ez az egész? Pl csak besétálok egy állomásra és azt mondom mentőtiszt vagyok, szeretnék itt dolgozni, vagy esetleg beosztanak valahova? De ki ès hol? Valaki bennfentes segítene?

2016. febr. 11. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyű, mivel hiány van. A többit nem tudom.
2016. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy sofőr ismerősöm mondta, hogy neki úgy volt, hogy be kellett mennie a központi állomásra (Budapesten ez az V. kerületben, a Markó utcában van), és valamiféle vizsgát kellett csinálnia (pontosan nem emlékszem már, bocsi). És ha azon megbuktál, akkor csak bizonyos idővel (fél-egy év) később mehettél újra. Nem tudom, hogy a tiszteknél is így van-e. Azt pedig, hogy melyik állomásra mész, tudtommal aszerint döntik el, hogy az általad választott régión belül hol van szabad hely, tehát tehetnek kb. akárhova. Ha pl Budapesti vagy, akkor a közép-magyarországi régióba tartozol, de nem garantált, hogy pl nem raknak Érdre, vagy akár Vácra. Ez benne van a pakliban.


Ha pontatlan voltam, akkor bocsánat, én is csak másoktól szereztem az infót.


Egy leendő mentőtiszt hallgató

2016. febr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom nincs tiszti hiány, úgymint ápolóból és gépjárművezetőből! De hamar lesz sajnos! :(

Ez úgy megy, hogy a helyileg illetékes regionális orvosigazgatót vagy a megyei mentőtisztet megkeresed, hogy szeretnél állást és ők segítenek abban, hogy ha van akkor felvesznek, ha nincs akkor megkérdezik más megyét!

2016. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben mobilis vagy, tehát nem ragaszkodsz, hogy egy adott helyen szeretnél dolgozni, akkor pikk-pakk találsz helyet! Az adott mentőállomáson is érdeklődhetsz az állomásvezetőnél, ő tud segíteni... és igen, ha megvan a diplomád, bemész , és mondod, hogy állást keresel... nincs semmilyen külön vizsga , ha megvan a diplomád kezdhetsz.
2016. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!