Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön szeretnénk dolgozni....

Külföldön szeretnénk dolgozni. Hogyan kezdjünk hozzá a kereséshez?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy szívesen kimennénk külföldre (Angliába) dolgozni a barátommal. Ő most kint van ugyan, de nincs megelégedve, úgy hogy váltani szeretne és én úgy gondoltam csatlakoznék hozzá. Szóval az lenne a kérdésem hogy hogyan kezdjünk hozzá? Mert tudom azt gondoljátok, hogy mivel ő már kint van, arról a munkahelyről el tudna helyezkedni máshová, de ez sajnos nem így van, mert olyan helyen dolgozik ami a várostól messze van,így nem nagyon tud keresgélni. Úgy hogy szinte a legelején kell kezdenünk mindent. Keresgélek itt az interneten, de mindenhol csak olyan találok hogy ennyi meg ennyi pénzért tájékoztatunk. Olyan oldal nincs ahol legalább ingyen elmondják hogy miről is lenne szó? Vagy lehet hogy csak én vagyok béna a kereséshez? A nyelvet nem nagyon beszéljük, úgy hogy ilyen munkákra gondoltunk pl.: takarítás, mosogatás, stb. Attól is nagyon félek, hogy esetleg átvernek itt az interneten, hogy kimegyünk és ott vár minket a nagy semmi. És hogyha egy cég hirdeti magát, azt hogy lehet leinformálni hogy tényleg igazakat írnak e?
2007. nov. 11. 16:36
 1/1 anonim válasza:
68%

Szia!megnezheted ezeken az oldalakon !

[link]

[link]

sok sikert!!!

2007. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!