Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy ingatlan értékesítő...

Milyen egy ingatlan értékesítő élete? Megéri ebben dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazán becsületes embernek való.
2016. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam egy ingatlan értékesítő állásinterjún és olyan fizetéssel kecsegtettek, amit én képtelen vagyok elhinni (éves szinten kb. nettó 9 millió forint kereset). Ráadásul nekem is ugyanez volt a véleményem, hogy nem tisztességes embernek való, még akkor sem, ha ez az összeg valós.
2016. febr. 19. 00:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt ugye elfelejtették mondani, hogy ez nem fix bér, hanem a jutalék, amit csak akkor kereshetsz meg, ha 35 feltétel EGYSZERRE adott?

Az utolsó az, hogy te legyél a vezér unokahúga, vagy szeretője.


Na: pl. EZÉRT sem ajánlott fehér embernek ez az állás.

Már, ha tényleg állás, és nem csak szerződéssel vesznek fel, vállalkozóként.

Vagy pedig fel se vesznek, feketén fizetnek.

HA fizetnek.

Egy ilyen ajánlat után még a legutolsó se biztos.

2016. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A haverom ingatlanozik, a GDN-nél van. Mit mondjak? Van pénze, nem kell hajnalban kelnie, és állítólag szereti, amit csinál. Az én munkám meg olyan, hogy hajnalban kelek, pénzem mégsincs szinte soha, de cserébe a lelkemet is kihajtják. Én is gondolkodom a váltáson…
2018. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan alkat is kell hozzá.

Meggyőző képesség, emberekkel való foglalkozás, bizonyos szintű erkölcstelenség. Ha csavart húzol be a gyárban, ahhoz ezek nem kellenek, de ha embereket kell meggyőznöd arról, hogy olyat vegyenek, ami nem igazán nekik jó, hanem inkább neked - na, ahhoz már egészen más tulajdonságok kellenek.

2018. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!