Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adminisztrációs/ adatrögzítő/...

Adminisztrációs/ adatrögzítő/ borítékolás diákmunka mit takar?

Figyelt kérdés
Dolgoztam már irodában közfoglalkoztatásban. Ott nem kellett semmit csinálni, csak néha plakátolni, nem adott munkát, és szemétkedett velem az ottani főnök. Állandóan lebutázott stb... Így nem szívesen ülök be egy irodába, azóta távolságtartó voltam minden ilyennel szemben. Dolgoztam tescoba diákmunkásként, de nem annyira szerettem. Igazából, most nézegettem még milyen diákmunkák vannak, és ezt találtam. Gyors gépírni tudok, nem 10 újjal, de gyorsan gépelek a "chat"-es múltam miatt..:) :) Azt nem szeretném, hogy szivassanak, és megalázóan viselkedjenek velem. Eddig csak erre volt példa diákmunka során. Egész jól viselem, de nem szeretem ha ilyenek.. Alapjában véve zárkózott vagyok, és ezért még kicsit nehezebben megy minden. De dolgozni kell valamit. Ezt ha figyelembe vesszük, hogy nehezen jövök ki másokkal, és szeretek egyedül lenni, milyen munka lenne nekem való? Szerintetek itt normálisak az emberek illetve megtudnám csinálni ami az elvárt?
2016. febr. 24. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!