Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka. Szerintettek...

Külföldi munka. Szerintettek ez átverés?

Figyelt kérdés

Holandiába mennék dolgozni 3 haveromal és a szerződést azt el küldték csak holnap vissza kel küldeni + 15 ezer forintott hogy tovább intézék a ki uttat

közvetitő csinálja ezt a egészet azt monta kb 250 ezret forintott tudunk féreteni és abból még le jön a 80 ezer forint hogy ki juttatak minket

át vittem a szomszéd hoz és azt mondta hogy ez szerintem csak ki akkar miket használni, szerintettek is???

Holandiában raktáros munkára jelenkeztunk

azt nem mondták hogy holandiában merre leszünk hová megyunk

a cég neve az:Universal Consulting s.r.o.

aki tud erről valamit azt legyen szives szólni

vasárnap 4 kor mennénk ki



#i b
2016. febr. 25. 00:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2016. febr. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Választ.

szerinted menyunk ?

2016. febr. 25. 02:06
 3/17 anonim ***** válasza:

Atveres, mint minden "munkakozvetito", amelyik elore ker penzt.

Ha nem tudtok hollandul, akkor ne induljatok el, mert meg segitseget sem tudtok kerni, amikor kiderul, hogy 28-an alszotok egy 12 nm-es szobaban es nem fizetik ki a munkabereteket, mert levonjak a kaja es szallas dijat, ami szerintuk pont annyi, mint amennyit kerestetek.

En is tudok igerni mindent, ennyit fogtok felretenni, meg annyit, csak, hogy befizessetek a penzt.

2016. febr. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

azt mondták hogy semmit nem állnak.

+ még a kiuttat is kel fizetni

és a lakás ügy van hogy 4 en vagyunk és közös wc fürdöszóba

2016. febr. 25. 02:22
 5/17 A kérdező kommentje:
A szerződésbe ügy van hogy 200 ezer és 300 ezer közt lehet keresni
2016. febr. 25. 02:26
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Helyesen esetleg nem akarsz megtanulni írni?

Mielõtt HoLLandiába, azon belül nem tudni hova akartok kimenni közvetítõ által aki persze semmit nem fizet, csak elõre szeretné ha ti fizetnétek. 4 ember egy házban? Lehet mire kiértek akkor már 14-en használjátok közösen a fürdõszobát, ami még ugye a jobbik eset, mert sokszor nem is vár az ilyen munkásokra senki odakint, ami majd úgy is csak akkor és ott fog kiderülni, de szerintem menjetek ki nyugodtan. Mindenki a saját kárán tanul.

2016. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintettem az-e.

Egyébként nem baj, ha a hozzád hasonló fogalmatlanokat összegyűjtik és kiviszik külföldre. :-)

2016. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon egyszerű szabály: az a munka, amiért tőled bárki pénzt kér, átverés. Ennyi.
2016. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül, ismerek olyan munkaközvetítő céget, amelyik pályáztatásért előre pénzt kér, de több ismerős is dolgozott már tőlük és korrektek, segítőkészek.
2016. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy nem írtam helyesen csak telefonról voltam fent

Koszi a válaszotokat

2016. febr. 25. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!