Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha jelenleg nem dolgozom,...

Igen nemm kérdése:

Ha jelenleg nem dolgozom, hogyan regisztrálhatok LinkedIn-re?

Figyelt kérdés
Még friss a diplomám (nem egész egy hónapos) és még nem dolgozom. A linkedin regisztrációnál pedig kötelező megnevezni a munkát és a vállalatot, enélkül nem enged tovább. Ilyenkor mi a regisztráció menete?

2016. febr. 26. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Megnevezed az utolsó céget, amihez közöd volt. Vagy Graduated at Az Élet Iskolája, Ahol Isten A Tanár


Szívből remélem, hogy nem fogunk sosem együtt dolgozni, mert full életképtelennek tűnsz.

2016. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel fogalmam sincs milyen mód van az iskola megváltoztatására, ezért gondoltam felteszem itt a kérdésem. Ugyanis elsődleges opcióként arra gondoltam, hogy a az iskola megadását választom és a kész adatlapnál átállítom arra, hogy végeztem. Nem tudom ez, hogy működik itt, de hidd el én is szívből remélem, hogy csak ezen az oldalon hozzászólásként "ismerlek" csak.


Reagálva a te megoldásodra, a szakmai gyakorlatomon kívül nem volt még munkahelyem (az itthon vállalkozás pedig nem tekinthető vállalatnak). A szakmai gyakorlatom színhelye ismételten nem megoldás, így gondoltam létezik valami alternatíva ennek megkerülésére.


De azért úriember módjára megköszönöm a kritikádat. Felteszem az oldal célja az életképtelenek kérdéseire való értelmes válasz az életképesektől :)

2016. febr. 26. 01:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyakorlatos helyemet írtam be, mivel más nem volt, és végülis az is tapasztalat, és munkahely.
2016. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
meg lehet ez esetben hónapot is adni, amennyiben csak a gyakorlatot teljesítetted itt, vagy csak évet (pl. 2015-2016)?
2016. febr. 27. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem írtam be munkahelyet, magamnak dolgozom, és elfogadta. Írj be tényleg valami kamut majd az edit gomb és írd át. De ha csak sulit adsz meg az is jó.
2016. febr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!