Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elore is kerlek titeket hogy...

Elore is kerlek titeket hogy neharagudjatok ram hogyha egy ekezet se lesz, de nagyon sietek! Az lenne a kerdesem, hogy: oceani hajopincer munka utan fix ev mondjuk 6 ev utan eltudnek helyezkedni mashol is?

Figyelt kérdés
Elvegeznem ezt a hajopincer tanfolyamot, de nem szeretnem egesz eletemben ezt csinalni azert. Elsosorban olyan emberknek a valaszat varnam akik megjartak mar ezt az utat, de azoknak is nagyon halas lennek akik, akik ezzel kapcsolatban nagy informacia birtoka ban allnak.Valaszokat elore is koszonom!

#Óceánjárómunka
2016. febr. 28. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Leginkább saját vállalkozásban. Alkalmazottként külföldön szárazföldön is el tudsz helyezkedni a referenciáddal, de itthon tapasztalat szerint eléggé demoralizálna a 10-szeres fizetéskülönbség...


Így maximum ha saját magadnak nem csinálsz vállalkozást és akarsz függetlenedni, akkor ez az út szokott működni többünknél.


Elhelyezkedni, ugyan el tudnál itthon is, de vissza fog vetni, hogy aránytalanul kevés fizetésből kell megélj,annak ellenére, hogy 6-7 év alatt biztos egzisztenciát hozol létre hajózással.

a hazatérést s letelepedést nem lehet egyik évről a másikra megvalósítani, tervezni számolni és felkészülni kell rá.


Ha más szakterület érdekel, akkor pedig inkább járj ki helyettesítőnek 1-2 teljes szezon után, és szerezz a másik szakterületen tapasztalatot, végez el tanulmányokat, amit abban, amit a hajózás után művelni szeretnél.

2016. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 10-szeres fizetéskülönbséget persze az itthonira értem...
2016. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát elég ritka, hogy valaki bírjon 6 évet hajópincérként egy pozícióban. De én most nem a folyami hajókra gondoltam, hanem az óceánjárókra.

Igazából az a kérdés, hogy mi a célod, és ahhoz mennyi pénzre lesz szükséged?

Ha komolyan veszed a munkád, akkor nem csak, hogy visszahívnak a következő turnusokra, de ki is nevezhetnek. Szerintem az a legjobb, ha élsz a lehetőséggel, képezd mindvégig a nyelv, és szaktudásod.

A pincérek ilyen havi 2000 dollárt keresnek, de nyilván előléptetésekkel, 6 év alatt kereshetsz akár 6-10.000 dollárt is havonta. Ebből nem jönnek le horror összegek.

viszont hazatérve, vagy bárhova költözve is ezt a pár millió forintot, amit összegyűjtesz nagyon könnyen ellehet tapsolni.

Nekem volt kint ismerősöm hajón, 2 milliót hozott haza, vett egy autót, és szia. Szóval lehet így is csinálni, de okosban is meg lehet oldani. Csak kell egy terv hozzá. Könnyen építhetsz belőle klassz életet, akár külföldön is. (Több turnus bevételéből.)

2016. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!