Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosítási ügynökök! Mivel...

Biztosítási ügynökök! Mivel bíztatnátok egy frissen belépő kollégát?

Figyelt kérdés
Kaptam egy lehetőséget, miszerint biztosítási ügynök lehetnék, de már párszor megégettem magamat, így kissé bizonytalan vagyok atéren, hogy bele merjek-e vágni?
2010. ápr. 1. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajrá, hajrá!
2010. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kib-ottul biztató vagy és lelkesítő.
2010. ápr. 1. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor menj el ilyennek ha van ismeretségi köröd akinek el tudnál adni biztosítást. Minden biztosító jutalékos alapon dolgozik. Így amennyit eladsz annyit keresel.

Sokan embert nem érdekel a biztosítás. Nehéz őket meggyőzni. Sok biztosítási ügynök is van.

De ha ezt szeretnéd csinálni akkor csak bátran.

Ha nem adod fel és kitartó vagy akkor sikerülni fog.

2010. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is csábítottak anno,hogy legyek biztosítási ügynök, de a fundamentát választottam. A miértje a pénz. Ha már úgyis jutalékos rendszerbe kapom a pénzt akkor nem mindegy mennyit kapok. A juttatások is sokat nyomtak a latba.
2010. ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi mindenkinek. A Fundit megéri csinálni?
2010. ápr. 2. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első hónapba nem sok a pénz, de a másodikba már 135 a minimum amit kereshetsz. Ehhez jöhet még plusz pénz is. A 3.-ik hónapban már ennél több. Ha érdekel szólj.
2010. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az életben nem az visz előbbre milyen erősen ütsz, hanem mennyi pofont állsz ki, miközben szép lassan haladsz előre
2010. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!