Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka Skóciában vagy...

Zyebra kérdése:

Diákmunka Skóciában vagy Írországban?

Figyelt kérdés
Most vagyok 18 éves és ha minden jól sikerül, akkor szeptemberbe már egyetemre fogok járni, éppen ezért nyáron külföldön szeretnék dolgozni.Angol nyelvterületen szeretnék munkát találni, így is erősítve a nyelvtudásomat.Angolul jól tudok kommunikálni, nincs gondom a nyelvvel.Skócia a nagy álmom, de ha Angliában vagy Írországban van ilyen lehetőség,akkor az is jó lenne.Már tavaly regisztráltam több diákmunkát közvetítő oldalra , de soha nem küldtek valódi munkalehetőséggel kapcsolatos ajánlatot.Nem vagy válogatós, és nincsenek rózsaszínes álmaim, tényleg dolgozni szeretnék.Van valakinek valamilyen tippje? Esetleg külföldi oldalak? Vagy személyes tapasztalatok?

2016. márc. 6. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs külföldi tartózkodási címed és bankszámlád szóba se állnak veled sehol.
2016. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek akkor utána nézek bővebbe .Bankszámlám van azzal nem lenne gond.Gondolom ha bejelentem magamat akkor, már az sem okoz problémát, nem így van?
2016. márc. 7. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint ottani bankszámlád.
2016. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, köszi:)
2016. márc. 7. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!