Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » EURONICS milyen munkahelynek...

EURONICS milyen munkahelynek számít?

Kérem konkrétan, korrekten tájékoztassan arról, hogy az EURONICS cégnél, milyen a munkahelyi légkör? Milyen a cég belső hierarchiája, nagy-e a munkaerő cserélődés? Mennyi az átlagos fizetés? Az ígért juttatásokat valóban megadják-e? Meddig tart az átlagos munkarend? Magyarul érdemes-e ennél a cégnél munkát vállalni? Köszönöm!

2016. márc. 8. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Munkakör és áruház függő.
2016. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert Dunakeszin most nyílik egy s munkatársakat keresnek pénztáros-hitelügyintéző a munkakör. Eddig nem sok jót olvastam róla. De ezek 3-4 évvel ezelőtti leírások. Hátha azóta fejlődött a cég... Vagy ne legyek ilyen naív?
2016. márc. 8. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatra építs, mert lehet, hogy neked bejön, másnak meg nem. Ahol én lakom ott is van Euronics, de ott a legtöbb dolgozót évek óta látom az üzletben lehet, hogy azért, mert nincs más, vagy épp jó nekik a hely. Olyantól kellene kérdezni pontosan ilyent, aki dolgozott ott, hogy maga, mint munkáltató milyen hely. Az, hogy a kollektíva milyen az ott dolgozó emberektől függ, de ettől függetlenül lehet, hogy jól fizető hely és van előrelépési lehetőség is. Ha pedig olyan munkával tudsz foglalkozni, amit tanultál és szeretsz is csinálni, akkor az már félsiker.
2016. márc. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 10. 08:45
 5/6 anonim válasza:

Én az egyik ott dolgozó vagyok, és meglehetősen rossz véleményeket olvastam a cégről, dolgozókról mielőtt odamentem volna. Ellentétes véleményen vagyok, ez mocskosul áruház függő, hogy a vevők fognak-e szeretni odajárni, vagy a dolgozók szeretni fognak-e ott dolgozni. Én szeretek itt dolgozni, a vevők nincsenek átvágva nálunk, rendkívül sok az elégedett ügyfél.

Akik meg folyamatosan panaszkodnak hogy így kiszállítás meg garancia eladások stb.. egyrészt, a kiszállítást MINDIG mindenhol külső cég végzi, azokat lehet basztatni, közünk nincs hozzájuk. Garancia eladás, mindenhol így megy, a gyártó szándékosan nem ad többet hogy a kereskedelmi egységek tudjanak értékesíteni plusz garanciát, amiért a gyártó fizet a kereskedelmi egységnek. Ergo mindenki jól jár, az ügyfél is, meg mi is. Nem értem, ezen mit nem lehet megérteni, mindenki ezt csinálja, még a nyugati országok is!!!!

2016. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó munkahely lehet. Vásárlóként megyek be.

Nincs " az az aura ", amitől sikítva menekülni kellene.

Hierarchia, mindenhol van...

Én kipróbálnám.

2018. máj. 10. 06:30