Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Építhetek bróker karriert,...

Építhetek bróker karriert, akkor ha 32évesen sikerül megszereznem a MSc matek diplomámat?

Figyelt kérdés

Családi okok miatt, vagy mert nem volt pénz rá később kezdtem el az egyetemet, ez nem lehet az akadálya semminek sem, pályakezdőnek számítók, frissdiplomásnak, frissdiplomásokat szoktak felvenni brókernek.

Hozzáértő, tapasztalt személytől várok választ!



2016. márc. 8. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Itt nézzél szét,tutira lesz lehetőséged,kint Angliában írta egyik srác,hogy fontmilliókat keres.

2016. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pont emiatt érdekel, mert még a IT szektorosokat is übereli, 1év alatt megkeresi azt, amit egy penge programozó egész karrierje során !!


DE ő 18éves kora óta tudatosan készült rá, 32évesen beállítok oda, ahhoz vajon mit szólnának? Még ha penge is vagyok, mint a hapsi. Mondjuk matek diplomával nem veszíthetek sokat...

2016. márc. 8. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy 32 év csak 32 év...szal akkor már nem pörögsz annyira mint egy fiatal, van egy csomo berögzödésed, és persze hova épitsenek rád?


10 év múlva 42 leszel :(

2016. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Két font millió között majd annak is nézzétek utána, hogy a kereskedéshez engedély (licensz) kell, a matek diploma itt másodlagos.
2016. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nemvagyok annyi, de annyi leszek mire végzek.. Jó pap holtig tanul, kérdés az hogy itthon is, hogy állnak hozzá a bankok. Olvastam olyat aki pont 32évesen váltott, és 40évesen kezdett bankban dolgozni, de az még akkor sem befektetési bróker.
2016. márc. 8. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kell valami pénzügyi végzettség is, értékpapírvizsga vagy hasonló, anélkül nem árulhatsz pénzügyi termékeket. De semmi akadálya, hogy elkezdj brókerkedni vagy privátbankárkodni. 32 évesen nem vagy öreg a szakmához, sőt. Sok olyan vagyonos ember van, aki szívesebben fogad el pénzügyi ügyeknben tanácsot egy 30-as, 40-es, 50-es felnőttől, mint egy huszonévestől. A brókereknek meg végül is ez a dolguk, hogy minél több ügyletre rábeszéljék a kuncsaftot. Matek dimpoma viszot szinte biztos, hogy ne elég ehhez.
2016. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De elég! Csupán tényleg keményen érteni kell a matekot, az übereli a pénzügyi végzettséget is, de ez úgy is kiderül a felvételi elbeszélgetésen, Citigroup, JP Morgen, ezek össze sem hasonlíthatók az OTP bankkal, Londonban egy "laza" bróker megkeresi az évi 200ezer fontot. Persze hazai viszonylatban, és kisebb kitűzendő célú munkához megfelelő a pénzügy. De a nagypénzek Londonban, New Yorkban vannak.
2016. márc. 9. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Pontosan így van,inkább alkalmaznak egy programozót,matematikust,fizikust ezekre a munkákra.

Többet is megkapnak ők amúgy sokkal,ez már inkább havi összeg egy két év után. :)

2016. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Látom vagyunk egy páran, akiket érdekel a csillogás. Lassan fel tudjuk építeni a Stratton Oakmont-ot! :DD
2016. márc. 9. 11:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindig is szomjaztam a pénzre,a csillogás,gazdagság,engem mindig is ez érdekelt.

Lehet megkövezni,de a pénz olyan szabadságot ad mint amit egy kokainos érez.

2016. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!