Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki lehet az UNIX- nál kiszállí...

Fuvaros kérdése:

Ki lehet az UNIX- nál kiszállító-értékesítő?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem. Két éves nemzetközi áru szállító tapasztalattal (alkatrészek), hivatásos jogsival, érettségivel, a teszt írásig sem jutottam el. Már három hónapja hirdetik az állást. Vajon ki kell nekik?

2016. márc. 10. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább ne akarj bekerülni oda. Nap 10-12 óra meló, ha jól tudom, akkor szombaton is kell melózni. A pénz gyenge nagyon. Amúgy mivel a cég autóalkatrészek értékesítésével és kiszállításával foglalkozik lehet, hogy olyan embereket keres, akinek mondjuk autóipari végzettségük van. Neked kell felpakolni az autót is, így gondolom én olyan ember kell nekik, aki ismeri az autóalaktrészeket is. Más ötletem nincsen.
2016. márc. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs a pályázati feltételek között az autószerelő végzettség. Ráadásul mezőgazdasági gépszerelő szakmám van, ami elég közel álló. Az érettségi is stimmel. A legfelháborítóbb az, hogy az első interjún tisztáztuk az alap dolgokat személyesen, megállapodtunk a következő lépésekről, és erre jön 3 nappal az elutasító automata e-mail. Egy magát komolynak tartó cég, ilyen eljárást nem engedhetne meg magának. Dirrekt ezért mentem haza akkor németorszàgból. Többet nem fog elöfordulni, ha kérnének sem. Aztán mehet a nagy szöveg a màsik oldalról is, hogy haza csábítani a külföldre ingázókat. Ha még a kisebb fizetést be is venné az ember gyomra, itt van ez a fajta semmibe vétel. Még egy magàt komolynak tartó (igazából pökhendi) cég részéről is. Hàt egyenlőre maradok távol a családtól. Még jó hogy nem mondtam fel hogy ugrani tudjak nekik ha kell. Azt mondanom sem kell gondolom hogy a nyelv tudás szintén semmit sem jelent.
2016. márc. 11. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!