Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha próbanapra hívtak akkor...

Ha próbanapra hívtak akkor nagy az esélyem hogy bejussak?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem mostanában sok gyakornoki munkára és egy cég hívott próbanapra. Azonban ők nem hívtak interjúra sem. Szóval most nem tudom hogy akkor minden szimpatikus jelentkezőt behívnak próbanapra vagy csak páran maradtunk. Valakinek hasonló tapasztalat? A próbanapért nem fizetnek. Azt sem tudom pontosan mi lenne a dolgom. Szerintetek?
2016. márc. 15. 21:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
73%
Én nem dolgoznék ingyen.Szerintem gáz..
2016. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
95%
Sok helyen alkalmazzák ezt, viszont általában ezt egy interjú azért mindenképp meg szokta előzni, ennek hiánya miatt nekem azért lennének aggályaim bőven.
2016. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem, arra nincs garancia, hogy bejuss, téged válasszanak és megtartsanak, ha csak nem te leszel a legjobb mindenki közül . Változó, van aki nem fizet a próbanapért (alja, szemét dolog), de az esetek 90 %_á_ban szoktak fizetni . Én egyszer próba-napoztam valahol, 6 órát, kaptam 1. 800 ft-ot xD
2016. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
cég jónak tűnik, érdekel is ami ott zajlik, csak nem értem miért jó ez nekik ha mindenkit behívnak próbanapra, oké hogy pénzbeli költség nem lesz de azért ennyi gyakornokra időt szánni sok idő nekik
2016. márc. 15. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

A próbanap egy vicc, amit nem fizetnek ki. Ingyen elvégeztetnek feladatokat, és másnap mással...

Ugye ezért lenne a próbaidő, hogy eldöntsék, alkalmas vagy-e- azt pedig fizetik.

2016. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
elég sok a negatív komment, van értelme szerintetek elmennem egyáltalán?
2016. márc. 15. 22:15
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Próba szerencse, a helyedben feltétlenül elmennék . Máskülönben soha nem fogod megtudni, hogy te vagy a választott :)
2016. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

"cég jónak tűnik, érdekel is ami ott zajlik,"


Mindenképpen elmennék, már csak azért is, mert én ezt egy tanulási fázisnak fognám fel (főleg, mivel gyakornoknak jelentkeztél). Lehet, nem fizetnek érte, de annyival több tapasztalatod lesz az adott munkáról, amennyit megismersz a próbanapon.

2016. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Tessék már megtanulni 3 kettőbekúrt dógot, hogy Belzebub toszogassa már farba a sok értetlen delikvenst...

1. Szerződés nélkül NEM dógozunk.

2. Ingyen nem dógozunk.

3. Fizetetlen próbanap meg pláne NINCS.

Kössön munkaszerződést, és próbáljon ki a PRÓBAIDŐ alatt! Erre lett kitalálva a dolog.

Áhh, mindegy, magyarázzon nektek a Joshi Barát...

2016. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Akkor arra van esélyed, hogy ingyen "dógozz", te szerencsétlen!
2016. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!