Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számítsak mikor hívnak...

Mire számítsak mikor hívnak be a budapesti Continental-ba felvételire?

Figyelt kérdés
A céghez adtam be, közvetítő nélkül, ismerős által, lassan már 1 hónapja.
2016. márc. 16. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra számíts hogy nem fognak behívni.
2016. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol mondom h akkor már ne számits válaszra. Bar en egy masik nemet ceghez adtam le itthon ismerős által, 0 visszajelzés, pedig a kiirt pozicionak 100%-ban megfeleltem az elvárásoknak és még az előnyőknek számító felsorolt dolgoknak is. CSak az zavart h be se hivtak, de a mernök haveromat aki nem tudod nyelvet(pedig az alap a cegnel), másnap felhivtak. Amugy a német cégek már másnap felveszik az emberrel a kapcsolatot ha megtetszel nekik.
2016. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értem különben, miért kell minden céghez munkaközvetítő??? Azon keresztül el lehet menni, de kb ez is olyan, hogy legyen bankszámlád amire megy a fizu, holott kpban is odaadhatnák. Pénzéhes k@cs@gok mindenki azt keresi hogyan lehet lehúzni a melóst.
2016. márc. 16. 14:21
 4/7 A kérdező kommentje:

Viszont van 1 problémám, közvetítőn keresztül lehet bejutni. Na most itthon, nehezen érti meg a család, hogy közvetlenül a continental nem vesz át, csak 3hónap múlva.

De folyton azt szajkozzák, hogy közvetlenül a céghez jelentkezzek, de ha egyszer nem lehet. A contis hr-es is azt mondta h 3közvetítőn keresztül jelentkezhetek.

2016. márc. 16. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert lehet csak kozvetiton keresztul jelentkezni megy igy a kozvetito kiszuri az az 5-8 embert akit szerintuk erdemes interjura behivni, igy a cegnek nem kell tobb szaz oneletrajzot atneznie, elo-interjuztatni st . Ezzel idot es penzt sporolnak hogy csak a legjobbak maradjanak a vegere. Ennyi
2016. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor én az egyik legjobb vagyok!
2016. márc. 16. 21:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Követítővel kell, úgy belehet jutni, csak várni kell. Pénzt nem vonnak le, de kérdéses mennyi idő után vesz át a cég. 3hónap próbaidő.
2016. márc. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!