Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik 60 ezret elköltenek egy...

Akik 60 ezret elköltenek egy szórakozóhelyen meg többszázezres ruhákat vásárolnak azoknak mivel foglalkozhatnak a szülei?

Figyelt kérdés
Sok olyan 18-20 körüli vagy az alatti lány ekkora összegeket költ állandóan. A szüleik mind menő vállalkozók akik ennyi pénz tudnak adni a gyerekeiknek? Elvégre diplomával nem lehet ennyit keresni.
2016. márc. 18. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy mondod.
2016. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
igen, azok.
2016. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos . Szerintem a rosszlányok hu_nál dolgoznak .
2016. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

kapcsolatrendszer többet ér.

Volt főnököm max végzettsége szakmunkás volt, de a kocsmában jó asztalokhoz tudott ülni és nyalni. Persze főnöki kvalitása nulla, de ő el tud menni délelőtt teniszezni.


Amúgy ismerős mit érezhetsz. Nálam a szomszéd kis p*csa ilyen. Már felnőtt, de az anyja elvált, kapták a sok zsét, aztán örökölt egy lakást, abból még több zsé lett, ja meg valami fazon vett neki kocsit, csak úgy.


Néha elgondolkodom azon, hogy rossz nemet kaptam....

2016. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

@14:30


Egy sima szakmunkásból nem lehet jól menő vállalkozó?

2016. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

"Egy sima szakmunkásból nem lehet jól menő vállalkozó?"


De, aki adót csal, feketén foglalkoztat embereket és nem ad számlát semmiről. Bár mondhatjuk úgy is, hogy ez a magyar vállalkozások sajátja.

2016. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem biztos, hogy gazdagok a szülők :(

A lányom elitnek mondott nyolcoszt gimibe járt, és abszolút az a tapasztalatom, hogy nem a tehetősek szórják a pénzt, hanem azok, akiknek kevesebb van. A szülők erőn felül próbálnak teljesíteni, mert azt gondolják, akkor ér a gyerekük majd annyit, mint a gazdag osztálytársak.

Nem a maszek fogorvos verte az asztalt, hogy márpedig külföldre menjenek kirándulni, hanem a gyeses anyuka, eladó apuka :(

Inkább nem ettek, de a gyerek akkor is mutassa meg...

2016. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

# 5/7


igen, mert a magyar vállalkozások 99.99%-ának a főnöke, tulaja az doktor, phd meg mitttudom én mi.... grat.

2016. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

"igen, mert a magyar vállalkozások 99.99%-ának a főnöke, tulaja az doktor, phd meg mitttudom én mi.... grat."


Az a baj, hogy nem.

2016. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
nekem volt egy munkatársam, aki 110e-et keresett és nem volt rest 60e-et fizetni egy belépőért. Szóval nem kell ehhez sokat keresni.
2016. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!