Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beadtam a BOSCH-hoz a jelentke...

Beadtam a BOSCH-hoz a jelentkezésem szakmai gyakorlatra, menyi idő amíg válaszolnak? Mert már 3 hete beadtam? Várjak még rájuk?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Felejtős... :D

pár napon belül jeleznének, ha érdekelné őket.

2016. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És annyit se írnak vissza hogy "nem felelt meg" vagy valami?
2016. márc. 28. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
A nem jelentkeznek a nem feleltél meg.
2016. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarnak felvenni, nem szoktak senkit értesíteni, majd megszokod.
2016. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért kérdeztem ,mert volt olyan ismerősöm akit 3 hónap múlva hívtak vissza, igaz nem ez a cég!
2016. márc. 28. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
tapasztalatbol mondom a BOSCH nem ilyen. Ha két napon belül nem telefonálnak akkor a kukádban a jelentkezésed
2016. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a kiválasztási időszak lezárult, kapsz majd "köszönjük, de nem Önre esett a választás" automatikus üzenetet. Nekem eddig így volt.

Viszont most, hogy behívtak interjúra, több mint 2 hete küldtem el az önéletrajzomat.

Azóta voltam már kétszer is bent, most van a végső forduló és tudom, hogy összejött! Jippi :)


Szóval nem lehet tudni csak az eltelt idő alapján.


Véleményem szerint egy ilyen nagy cégnél lassabban mennek a dolgok, illetve van kiből válogatni. Valamint ha valaki kibukik, kell ember sokan vannak, azaz ideiglenesen szét tudják osztani a feladatot.

Én ezt így gondolom.


Ne add fel, simán szólhatnak még! :)

2016. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!