Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kirúgnak a suliból, akkor...

Ha kirúgnak a suliból, akkor lehet utána is diákmunkára járni?

Figyelt kérdés
Mennék Szeptembertől diákmunkázni. Csak ezzel foglalkoznék szóval a suliból Januárban mindenképp kirúgnának majd. Mivel 23 éves vagyok így a NAV majd küldi a papírt,hogy fizessem a TB-m egymagam. Ezzel nincs is gond. Na de a NAV foglalkozik e olyannal,hogy én Január után is diákmunkázom ? Mivel már nem vagyok nappalis diák így nem lehetne na de a diákszövetkezetnél erről mit sem tudnának hisz nekik a diákigazolvány és matrica a lényeges,ha az megvan akkor őket nem érdekel más. Viszont nemtudom,hogy a NAV mennyire foglalkozik ilyesmivel ha közben fizetem a TB-m is egymagam.... :-D
2016. ápr. 3. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát meg lehet vele ütni a bokádat.
2016. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én mikor tavaly lediplomáztam, le kellett adni a diákigazolványt, és helyette kaptunk egy igazolást arról, hogy még egy bizonyos ideig jogosult vagyok diákkedvezményekre meg ilyesmikre. Tehát 50% a vonaton stb. Lehet, hogy abban az időszakban még csinálhatod ezt is.
2016. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!