Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozol és mennyi a...

Mit dolgozol és mennyi a fizetésed?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennek kivancsi, hogy miota es mit dolgoztok, valamint ezert havi mennyi a netto jovedelmetek. A valaszokat elore is koszonom, az idetlenkedok meg kimeljenek, ne itt minositsek magukat koszi :)



2016. ápr. 8. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Havi nettót ritkán mond valaki, mindenhol bruttóban van megadva.

Na de hogy a kérdésre válaszoljak: vállalkozó vagyok, angol-német magántanár. Taníthatnék iskolában is,tanítottam is pár évig, de mind anyagilag, mind szabadidő tekintetében így jobban járok.Na meg az a rengeteg felesleges adminisztráció, és leterheltség ( taníts tucatnyi különböző szinten lévő diákot egyszerre, katasztrófa.)

Imádom csinálni.

Napi 4-5 diákom van, változó. Hétvégén is tanítok, olyankor még többet, mert sokan akkor érnek rá.

Persze lehetne több is, de így bőven van időm a gyerekeimre, a hobbijaimra, a férjemre, önmagamra.

alkalmanként vállalok fordítást, tolmácsolást is.

Mindezzel havi szinten olyan 200-300 nettót keresek.

Ezt azért adtam így meg, mert nyaranta jóval kevesebb a tanulóm mint pl így, érettségi előtt.

2016. ápr. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
előző vagyok. Azzal azért számolni kell, hogy telített a piac. Beindítani nehezebb, de ha egyszer elterjed a híred ( jó értelemben :) akkor onnantól rendben van a dolog. De ez időbe telik. És azt gondolom, tanítani csak szeretettel lehet, szeretni kell azt amit csinálsz. Ez persze mindenre igaz, de itt hatványozottan.
2016. ápr. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Effektiv nem dolgozom, de van jövedelmem természetesen. Kiadom egy családi házam, és 2 lakásom. Adózás után a ház netto 140 ért van kiadva, a lakasok 90,105. Tehát 335 e ft.
2016. ápr. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ThodEE GoD válasza:
73%
Karbantartó vagyok egy gyárban, 3műszakban, függ a műszakok elosztásától de jellemzően 200-220k
2016. ápr. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok. Csak gratulálni tudok annak, aki lepontozott. Nyilván valaki olyan volt, akinek savanyú a szőlő, mert kétszer annyi munkával fele ennyit keres.
2016. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azert nettot kerdeztem, mert igazabol nem csak arra vagyok kivancsi, hogy mit dolgoztok, hanem, hogy mennyi penzbol eltek havonta.
2016. ápr. 8. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmit nem dolgozom, netto nyolcvan felett sosem kerestem, pedig jo szakmam van....elvileg
2016. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso!

Mi a szakmad?

2016. ápr. 8. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a kérdést minden héten felteszik itt, elég lett volna visszakeresned.


Junior szoftverfejlesztő vagyok, nettó 300 ezer a havi fizetésem. 3 hónapja csinálom ezt, előtte másfél évig fejlesztő gyakornok voltam suli mellett, nettó 1000 forintért óránként (és kb havi 100 órát dolgoztam, tehát nettó 100 ezer).

2016. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!