Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bizonyítványt vinni interjúra?

Bizonyítványt vinni interjúra?

Figyelt kérdés
Lesz egy interjúm, ahová bizonyítványt kértek. Normális cég, kedvesek stb, nem egy kispista vállalkozás. Csak furcsa, eddig nem volt ilyen. Egyedül attól félek, belekötnek a jegyeimbe, bár gondolom azért kell, hogy bemutassam megvannak a papírjaim. Nektek volt ilyen?

2016. ápr. 19. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Álltalában ha e-mailbe jelentkezem akkro csatolvak üldöm bizonyitványaim, ha levélbe (van még ilyen akkor beleteszem a másolatokat), még soha nem kértek állásinterjún tőlem bizonyitványt. De ha kérik akkor kérik...
2016. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semmi meglepő nincs benne.Tőlem már több helyen kérték az eredeti biziket.
2016. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen . Egyx valaki kérte, hogy vigyem az interjúra a bizonyítványomat is . 10 percen keresztül koptattam a számat, lemásolta az illető a sok közül azt amelyikre szüksége volt, aztán soha többet nem keresett xD .
2016. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a múltkor a közmunka állásinterjúra kérték, ott lefénymásolták mindenkiét a személyes okmányainkkal együtt, érdekes volt, arra meg nem kaptunk választ, hogy mégis mi célból, mert voltunk vagy 25-en 1 helyre.
2016. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért kell lemásolni, mert január elsejétől a munkáltatóknak kötelező bejelentenie a végzettséget a NAV felé.


Volt, igen, ahol elkérték a papírokat. Volt, hogy elvittem és nem kérték. De már csak akkor viszem, ha kérik.

2016. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös: Ez csak egy interjú volt, nem vettek fel, akkor meg minek másolgatják, vagy már azokat is le kell jelenteni, akiket meginterjúztatnak?
2016. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
dehogy. nekem most először kérték. Ha másolgatnák én interjúra oda nem adom.
2016. ápr. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!