Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdőként mennyi idő alatt...

Kezdőként mennyi idő alatt kellene beletanulni a könyvelés rejtelmeibe?

Figyelt kérdés
Iskola mellett kezdtem el dolgozni egy könyvelőcégnél. Sok mindent nem mondott el részletesen a felettesem, így kezdőként, sokszor sok mindent elrontok. Körülbelül 10 cég számláit könyvelem - mindegyik cég teljesen mással foglalkozik-, már 3 hónap telt el, de még mindig van ,hogy hibázok ( pl nem tudtam hogy a mg-i munkához kapcsoló néhány tétel fordított áfás, így rosszul könyveltem fel, stb ) , és emiatt nagyon sok negatív visszajelzést kapok. Úgy gondolom sok dolgot jól megcsinálok, de mindig csak a negatív van kiemelve. Sokszor túlórázok , ami iskola mellett nagyon nehéz, és a leszúrások miatt most már nagyon feszült is vagyok a irodában, mivel elégedetlen velem a felettesem. Aki könyvelőként kezdte, mennyi idő volt mire mindenbe beletanult? A negatívumok miatt úgy döntöttem eljövök, és másik állást keresek, de van aki szerint még nem kellene feladnom. Aki meg tudja ítélni, tudna segíteni hogy 3 hónap alatt tényleg mennie kellene, vagy kezdőként ez még elfogadható?

2016. ápr. 23. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Képzettség nélkül könyelsz, ha jól értem?

Úgy nehéz lesz.

Legalább próbálj tanulni. Ne csak a hibáidból, hanem előre!


Elég hamar bele lehet jönni, ha nem vagy rest informálódni.

2016. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, semmi mást nem csinálsz, mint kontírozol, vevőt-szállítót, max bankot vagy pénztárt. Azért ezek ismétlődő tételek, ennyi idő után már jó részének menni kellene.

Miért nem kérdezel, ha nem tudsz valamit? Ami új és ismeretlen, arra kérdezz rá. Egyszerűbb, mint javítani utánad.

2016. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha folyamatosan lecsesznek, akkor gyere el. Nem tudom mi a fenét várnak az ilyen főnökök, hogy havi 40 ezer forintért majd egy tapasztalt, mindent tudó munkaerőt kapnak?
2016. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!