Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornoki munkánál, hogy van ez?

Gyakornoki munkánál, hogy van ez?

Figyelt kérdés
4. féléves gépészmérnök hallgató vagyok,és nyáron szeretnék dolgozni,akkor én most pályázhatok gyakornoki állásokra,vagy azok a kötelező szakmai gyakorlathoz vannak meghirdetve?

2016. ápr. 26. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kötelező szakmai gyakorlatra mész, akkor a cég kap az egyetemről lóvét. Tehát őket fogják előnyben részesíteni.

De az se mindegy, hogy hallgatóknak vagy pályakezdőknek van-e meghirdetve az állás, utóbbiba te nem esel bele.

Pénz keresési szándékkal sok helyre nem is érdemes menni, mert gyakornoknak nem sokat adnak. Nekem pl másfél hónap kötelező szakmai gyakorlat után huszon párezer forintot adtak. De volt olyan csoporttársam is aki minimálbért kapott.

Persze meg lehet próbálni, csak előre világosan közöld, mit akarsz.

2016. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!