Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz vagy ciki a betanított...

Gáz vagy ciki a betanított vagy a segédmunka?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz vagy ciki, hanem kódolva van bele a jövőtlenség, szegénység. Ezért nem lesz vonzó senki számára.
2016. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy milyen. A legtöbb ember egyébként betanított munkát végez, hogy az mennyire összetett, az már más kérdés.
2016. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
asztalos műhelyben kaptam melót, mert nem tudtam még mást szerezni.
2016. ápr. 26. 20:56
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
ideiglenesen jó, de jövőd ebből nem lesz, max nagyon minimális. kis luxust is felejtsd el, és szokj hozzá a garasoskodáshoz, meg az akciók és leárazások figyeléséhez. Na meg a lekezelő főnökökhöz.
2016. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem egész jól hangzik az asztalosműhely - bár én mindig furán gondolkodtam :-) A kétkezi szakmáknak régebben volt becsülete, ma meg gáznak számít (nem, nem vagyok 70 éves) Pedig a jó szakemberekre szükség lenne. Ha csinálod egy ideig biztos nem lesz károdra, sok mindent lehet ott tanulni. Aztán ha mégsem szeretted meg, akkor kereshetsz mást, ha meg megtetszik akkor örülni fogsz hogy csinálod és egy kicsit "mélyebben" is beletanulhatsz.
2016. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
se nem gáz, se nem ciki, csak épp megélni nem lehet ilyen melókból, és egy életunt, negatív világképű ember lesz belőled, ha hosszútávon csinálod.
2016. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"életunt, negatív világképű ember lesz belőled"


Hát már most annak érzem magam :(

2016. ápr. 26. 21:11
 8/13 A kérdező kommentje:
pedig a héten kezdtem
2016. ápr. 26. 21:11
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
#8 Ne viccelj már, az g.e.c.i.jó, a csajok imádják ha tud a pasi barkácsolni. A lényeg hogy nem maradj ott túl sokági, csak szedd össze a tudást ami kell. :)
2016. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem barkácsolok, csak pakolok, meg takarítok és eléggé poros, főleg amikor a nyakamba kerül. :D
2016. ápr. 26. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!