Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ugyanazért a...

Szerintetek ugyanazért a munkáért magasabb bér jár (na), ha valaki magasabb végzettségű, de a munka elvégzéséhez a magasabb végzettség nem szükséges? Esetleg van erre valami előírás? (versenyszféra)

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár automatikusan magasabb bér. Olyan bér jár minimálisan, amit a munkakör betöltéséhez szükséges végzettség megkíván (akár van olyan végzettséged, akár nincs).
2016. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Na ja sajnos én lehet elmegyek buszvezetőnek ELTE diplomával, de ott ugan annyit fogok kapni mint akiknek 8 általánosuk van. Talán a nyelvvizsgára jár pótlék de nem tudom.
2016. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

NEM.

Annyi jár, amennyit azért a munkáért adnak.

2016. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A versenyszférában szerencsére nincs ilyen megkötés, az állami szférában meg amúgy is olyan nevetséges a bérezés, hogy a bértábla felét a minimálbér és a garantált bérminimum felülírja. Szóval ott legyen boldog a dolgozó a diplomáért kapott kb. nettó 100 ezer forintjával.
2016. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 2. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Én is diplomával majdnem kamionos lettem, mert 100 ezer vicc, de most találtam jobb állást kicsit többért.

Bár még ki tudja hogy alakul életem.

Ahoyg leirták, annyi jár amennyi az adott munka betöltéséért jár, tehát egy buszvezető ne várja el a különleges bánást ha neki diplomája van !

2016. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Szia! Ez érdekelne. Milyen diplomád van? és végül mit találtál? Én pályakezdő vagyok.
2016. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
rtam privátot utolsó
2016. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!